Startovka oddílů                                                   9.5.2008 20:43:58
                         PE, ŽA Čeřínek 2008 - krátká trať
===ČSOB-SJI================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobař Štěpán            ABM9106  416012    H18A     0.00           130,00Kč
  2 Mokrý Stanislav          ABM9202   53172    H16A     0.00           130,00Kč
  3 Novotný Ondřej           ABM9211  232705    H16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team NOVO Bruntál                      Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Rudolf             ABR6301   51881    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Kolářová Renata          ABR9351  995795    D16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: ADA - OOB TJ Spartak Adamov                    Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oujeský Tomáš            ADA7433   52597    H21C     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - POBO - přátelé OB Opava                  Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sýkora Jiří              AOP5401    8863    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Peřinka Jan              AOP6301  410170    H35B     0.00           120,00Kč
  3 Hadač Miroslav           AOP6501   52663    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Hadačová Gabriela        AOP6751    8810    D40B     0.00           120,00Kč
  5 Hadačová Tereza          AOP9051    8798    D18A     0.00           130,00Kč
  6 Peřinka Jan              AOP9101    8713    H18A     0.00           130,00Kč
  7 Sýkora Jan               AOP9201  995870    H16A     0.00           130,00Kč
  8 Hadač Filip              AOP9301    8799    H16A     0.00           130,00Kč
  9 Schuster Marek           AOP9303  232136    H16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1140.00        0.00        0.00        0.00     1140.00        0.00    -1140.00
 
 
Startovka oddílu: AOV - TJ Baník - FiZA Ostrava                  Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Narátil Boris            AOV9203  253130    H16A     0.00           195,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      195.00        0.00        0.00        0.00      195.00        0.00     -195.00
 
 
Startovka oddílu: API - OK Andante Písek                         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jiří               API6401  232336    H40B     0.00           120,00Kč
  2 Funda Jiří               API9301  331523    H16B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajnošková Marie         ASU6093  301392    D45B     0.00           120,00Kč
  2 Rajnošek Zdeněk          ASU6345   52963    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Aleš David               ASU7517  515175    H21C     0.00           130,00Kč
  4 Vozdová Klára            ASU8964  515189    D20A     0.00           130,00Kč
  5 Vozda Vojtěch            ASU9043  515150    H18A     0.00           130,00Kč
  6 Hnilica Přemek           ASU9141  515191    H18A     0.00           130,00Kč
  7 Strečko Marek            ASU9149   52656    H18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      890.00        0.00        0.00        0.00      890.00        0.00     -890.00
 
 
Startovka oddílu: AUS - Rakousko                                 Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hones Josef              AUS        5483    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Böhm Eduard              AUS      480913    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Müller Maria             AUS        5311    D40B     0.00           120,00Kč
  4 Matthias Poell           AUS      410669    H21E     0.00           195,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      505.00        0.00        0.00        0.00      505.00        0.00     -505.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Ptáček Pavel             BBM6508   53271    H21B     0.00           130,00Kč
  3 Kunz Martin              BBM7101   52345    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Kunzová Ivana            BBM7155   52346    P        0.00            70,00Kč
  5 Fiala Jan                BBM7205  515468    H21A     0.00           130,00Kč
  6 Kunz Jan                 BBM9601  416034    H12C     0.00            70,00Kč
  7 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    H12C     0.00            70,00Kč
  8 Kunz Jiří                BBM9801  416035    H10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70B     0.00            70,00Kč
  2 Langr Jan                BOR3601    8541    H70B     0.00            70,00Kč
  3 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70B     0.00            70,00Kč
  4 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65B     0.00            70,00Kč
  5 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H65B     0.00            70,00Kč
  6 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H45B     0.00           120,00Kč
  7 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D45B     0.00           120,00Kč
  8 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H45B     0.00           120,00Kč
  9 Pavlovec Petr            BOR6303  219203    H45B     0.00           120,00Kč
 10 Mareš Martin             BOR6501    8487    H21A     0.00           130,00Kč
 11 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H40B     0.00           120,00Kč
 12 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21C     0.00           130,00Kč
 13 Vobr Marek               BOR7801    8529    H21A     0.00           130,00Kč
 14 Kolařík Tomáš            BOR7809  302816    H21E     0.00           130,00Kč
 15 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21A     0.00           130,00Kč
 16 Lepšík Petr              BOR8202    8508    H21C     0.00           130,00Kč
 17 Šípová Jana              BOR8353    8476    D21C     0.00           130,00Kč
 18 Stránský Michal          BOR8900   52901    H21C     0.00           130,00Kč
 19 Bogar František          BOR8904    8473    H20B     0.00           120,00Kč
 20 Čech Ladislav            BOR9000    8470    H18A     0.00           130,00Kč
 21 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H18B     0.00           120,00Kč
 22 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H18A     0.00           130,00Kč
 23 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D16B     0.00           120,00Kč
 24 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H16A     0.00           130,00Kč
 25 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H16B     0.00           120,00Kč
 26 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H16B     0.00           120,00Kč
 27 Lepšík Jan ml.           BOR9500    4366    H14B     0.00            70,00Kč
 28 Pavlovec Jan             BOR9503    4371    H14B     0.00            70,00Kč
 29 Gotvaldová Dominika      BOR9551    4386    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3190.00        0.00        0.00        0.00     3190.00        0.00    -3190.00
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stará Pavla              BOV4251    9576    D60B     0.00            70,00Kč
  2 Starý Břetislav          BOV4402    9577    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Sikora Miroslav          BOV4802   52171    H60B     0.00            70,00Kč
  4 Sikorová Marie           BOV4852   52178    D60B     0.00            70,00Kč
  5 Grygarová Alena          BOV5251   52172    D55B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rambousek Karel          BSO7907    7872    H21E     0.00           130,00Kč
  2 Naporowská Marie         BSO7950  301417    D21C     0.00           130,00Kč
  3 Rambousková Kateřina     BSO8151    7874    D21B     0.00           130,00Kč
  4 Slavíková Renata         BSO8950    8691    D20A     0.00           130,00Kč
  5 Kovář Tomáš              BSO9101  301405    H18A     0.00           130,00Kč
  6 Švirák Ondřej            BSO9102  301422    H18A     0.00           130,00Kč
  7 Procházková Monika       BSO9150  301408    D18A     0.00           130,00Kč
  8 Uhlíková Tereza          BSO9151  232236    D18A     0.00           130,00Kč
  9 Beranová Barbora         BSO9152  232238    D18A     0.00           130,00Kč
 10 Beranová Jana            BSO9153  232239    D18A     0.00           130,00Kč
 11 Brožová Eliška           BSO9250  232237    D16A     0.00           130,00Kč
 12 Mašek Ondřej             BSO9501  301430    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1500.00        0.00        0.00        0.00     1500.00        0.00    -1500.00
 
 
Startovka oddílu: CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janečková Adriana        CEL9161  301561    D18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ ČZ Strakonice                         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pich Josef               CST4002  416332    H65B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Petr            CTB6601   51836    H40B     0.00           120,00Kč
  2 Žanda Jan                CTB6701  339554    H40B     0.00           120,00Kč
  3 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D35B     0.00           120,00Kč
  4 Šťastná Alena            CTB7351   51829    D35B     0.00           120,00Kč
  5 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Král Aleš                CTB7801   51835    H21B     0.00           130,00Kč
  7 Šťastný Karel            CTB7901   51830    H21B     0.00           130,00Kč
  8 Hübner Jan               CTB7902   51833    H21B     0.00           130,00Kč
  9 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21A     0.00           130,00Kč
 10 Gregorová Kamila         CTB8151   51138    D21A     0.00           130,00Kč
 11 Gregorová Lenka          CTB8351   51838    D21A     0.00           130,00Kč
 12 Hájek Jakub              CTB8701   51828    H21B     0.00           130,00Kč
 13 Hájek Štěpán             CTB8901    4681    H20B     0.00           120,00Kč
 14 Žanda Matěj              CTB9201   53137    H16B     0.00           120,00Kč
 15 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1830.00        0.00        0.00        0.00     1830.00        0.00    -1830.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - OOB TJ Sokol Dobřichovice                Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusá Vendula             DCE0150  232737    D10C     0.00            70,00Kč
  2 Cupák Miloslav           DCE2200   51974    H75B     0.00            70,00Kč
  3 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H45B     0.00           120,00Kč
  4 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H45B     0.00           120,00Kč
  5 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D40B     0.00           120,00Kč
  6 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D45B     0.00           120,00Kč
  7 Rusý Pavel               DCE6400  232129    H21C     0.00           130,00Kč
  8 Mrázová Pavla            DCE9350  301313    D16B     0.00           120,00Kč
  9 Rusá Zuzana              DCE9351  416159    D16B     0.00           120,00Kč
 10 Rusá Pavla               DCE9450  416316    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1060.00        0.00        0.00        0.00     1060.00        0.00    -1060.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - Klub OB Kladno                           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cabrnoch Jiří            DKL5400  416324    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Cabrnochová Hana         DKL5550   53520    D50B     0.00           120,00Kč
  3 Doležal Pavel            DKL7700  236499    H21C     0.00           130,00Kč
  4 Šebor Jiří               DKL8100         P  P        0.00            70,00Kč
  5 Brumková Tereza          DKL8150   52228    D21B     0.00           130,00Kč
  6 Doležalová Lucie         DKL8250  236518    D21C     0.00           130,00Kč
  7 Cabrnochová Eva          DKL8450  515029    D21B     0.00           130,00Kč
  8 Cabrnoch Jan             DKL8601   53577    H21C     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00       40.00        0.00        0.00     1000.00        0.00    -1000.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ďurčat Jozef             DKP3800   51763    H70B     0.00            70,00Kč
  2 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H65B     0.00            70,00Kč
  3 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H55B     0.00           120,00Kč
  4 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D55B     0.00           120,00Kč
  5 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D50B     0.00           120,00Kč
  6 Dlouhý Jiří              DKP5700    8643    H50B     0.00           120,00Kč
  7 Svobodný Petr            DKP5800   49871    H45B     0.00           120,00Kč
  8 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H45B     0.00           120,00Kč
  9 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H40B     0.00           120,00Kč
 10 Seifert Jan              DKP6501  219293    H40B     0.00           120,00Kč
 11 Illner Jakub             DKP6601  515448    H35B     0.00           120,00Kč
 12 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D40B     0.00           120,00Kč
 13 Šňupárek Ondřej          DKP6900  301348    H35B     0.00           120,00Kč
 14 Procházka Zdenek         DKP7800   51801    H21B     0.00           130,00Kč
 15 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21A     0.00           130,00Kč
 16 Hošek Václav             DKP8000   51786    H21B     0.00           195,00Kč
 17 Duda František           DKP8107   51758    H21B     0.00           130,00Kč
 18 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21A     0.00           130,00Kč
 19 Procházka Tomáš          DKP8200   51803    H21A     0.00           130,00Kč
 20 Procházka Jan            DKP8201   51802    H21A     0.00           130,00Kč
 21 Janeček Oldřich          DKP8211  515015    H21A     0.00           130,00Kč
 22 Žaloudek Petr            DKP8304   51783    H21A     0.00           130,00Kč
 23 Janata Martin            DKP8306    8277    H21E     0.00           130,00Kč
 24 Havlíčková Vendula       DKP8350   51759    D21B     0.00           130,00Kč
 25 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21E     0.00           130,00Kč
 26 Dlouhý Petr              DKP8509   49822    H21C     0.00           195,00Kč
 27 Vlach Martin             DKP8605   51807    H21B     0.00           130,00Kč
 28 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21A     0.00           130,00Kč
 29 Dlouhá Marie             DKP8756   49815    D21A     0.00           130,00Kč
 30 Bochenková Martina       DKP8758   51291    D21A     0.00           130,00Kč
 31 Svobodná Šárka           DKP8850   51796    D20A     0.00           130,00Kč
 32 Karochová Simona         DKP8853   51787    D20A     0.00           130,00Kč
 33 Doležalová Monika        DKP8857  232409    D20A     0.00           130,00Kč
 34 Bochenková Ivana         DKP8950  515171    D20A     0.00           130,00Kč
 35 Přecechtělová Tereza     DKP8951    8564    D20B     0.00           120,00Kč
 36 Stránský Vojtěch         DKP9005  301385    H18A     0.00           130,00Kč
 37 Tkadlec Josef            DKP9007   53561    H18B     0.00           120,00Kč
 38 Svobodná Madla           DKP9154  301368    D18A     0.00           130,00Kč
 39 Seifertová Magda         DKP9155  219291    D18A     0.00           130,00Kč
 40 Klaška Pavel             DKP9301  416113    H16B     0.00           120,00Kč
 41 Svobodná Tereza          DKP9350  301369    D16A     0.00           130,00Kč
 42 Dlouhá Hana              DKP9450    8645    D14B     0.00            70,00Kč
 43 Šňupárek Václav          DKP9500    9881    H14B     0.00            70,00Kč
 44 Illner Vojtěch           DKP9600  515498    H14B     0.00            70,00Kč
 45 Šňupárková Anna          DKP9652  515071    D14B     0.00            70,00Kč
 46 Nováková Tereza          DKP9751  336727    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5550.00        0.00        0.00        0.00     5550.00        0.00    -5550.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolek Petr               DOB7501   53775    H21B     0.00           130,00Kč
  2 Leštínský Tomáš          DOB7801    7245    H21B     0.00           130,00Kč
  3 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    D21A     0.00           130,00Kč
  4 Janda Martin             DOB8002    7231    H21B     0.00           130,00Kč
  5 Khýn Vítězslav           DOB8304    7210    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Labašová Katarína        DOB8351   51338    D21E     0.00           130,00Kč
  7 Peterová Věra            DOB8751    7248    D21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      910.00        0.00        0.00        0.00      910.00        0.00     -910.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rančák Josef             DOK5000    7751    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Novák Tom                DOK5500    7755    H50B     0.00           120,00Kč
  3 Nováková Pavla           DOK5950    7759    D45B     0.00           120,00Kč
  4 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H45B     0.00           120,00Kč
  5 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21A     0.00           130,00Kč
  6 Novák Daniel             DOK8700    7767    H21B     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      740.00        0.00        0.00        0.00      740.00        0.00     -740.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivý Jiří              EKP5500   51605    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H50B     0.00           180,00Kč
  3 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D40B     0.00           120,00Kč
  4 Šedivá Mirka             EKP5750   51604    D45B     0.00           120,00Kč
  5 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H50B     0.00           120,00Kč
  6 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D40B     0.00           180,00Kč
  7 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D40B     0.00           120,00Kč
  8 Koucký Roman             EKP6301  515195    H21C     0.00           130,00Kč
  9 Kunová Dagmar            EKP6550   51594    D21A     0.00           130,00Kč
 10 Janeček Jura             EKP6701   51587    H21B     0.00           130,00Kč
 11 Pecka Jan                EKP6800   51600    H35B     0.00           120,00Kč
 12 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21A     0.00           130,00Kč
 13 Lebeda Dušan             EKP7301   51596    H21B     0.00           130,00Kč
 14 Ondráček Radim           EKP7414   52852    H21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1860.00        0.00        0.00        0.00     1860.00        0.00    -1860.00
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ladislav Blecha          FJI5106   51989    H55B     0.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75B     0.00            70,00Kč
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65B     0.00            70,00Kč
  3 Wald František           FSP5300   49606    H55B     0.00           120,00Kč
  4 Šváb Jan                 FSP5801  207811    H50B     0.00           120,00Kč
  5 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Šimek Tomáš              FSP6304    8859    H21B     0.00           130,00Kč
  7 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H21C     0.00           130,00Kč
  8 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D21C     0.00           130,00Kč
  9 Žáček Martin             FSP6803  207810    H21B     0.00           130,00Kč
 10 Borovičková Lenka        FSP7350  995809    D21A     0.00           130,00Kč
 11 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21B     0.00           130,00Kč
 12 Brádler Jan              FSP7500  410353    H21C     0.00           130,00Kč
 13 Skripnik Ondřej          FSP7502  232128    H21C     0.00           130,00Kč
 14 Fibírová Zuzana          FSP7555  515173    D21B     0.00           130,00Kč
 15 Vondra Jiří              FSP7600   51864    H21B     0.00           130,00Kč
 16 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21B     0.00           130,00Kč
 17 Hrouda Martin            FSP7612  232957    H21C     0.00           130,00Kč
 18 Princl Pavel             FSP7800   51611    H21A     0.00           130,00Kč
 19 Vojtková Magdalena       FSP7852  207837    D21C     0.00           130,00Kč
 20 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21B     0.00           130,00Kč
 21 Fibír Tomáš              FSP7901  515067    H21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2590.00        0.00        0.00        0.00     2590.00        0.00    -2590.00
 
 
Startovka oddílu: GER - Německo                                  Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Manfred Hickethier       GER        2305    H55B     0.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: HAV - SKOB Baník Havířov                       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klečková Lucie           HAV8852   52934    D20A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Lukáš            HCE9400   51288    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáčková Stanislava     CHA4950    4100    D55B     0.00           120,00Kč
  2 Švancar Martin           CHA7000  230716    H35B     0.00           120,00Kč
  3 Hlubučková Dominika      CHA7750    5177    D21A     0.00           130,00Kč
  4 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21B     0.00           130,00Kč
  5 Kašková Kateřina         CHA7850    5176    D21E     0.00           130,00Kč
  6 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21A     0.00           130,00Kč
  7 Kadavá Jana              CHA8251    4129    D21B     0.00           130,00Kč
  8 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21B     0.00           130,00Kč
  9 Vajc Jan                 CHA8605    8247    H21B     0.00           130,00Kč
 10 Prchalová Ivana          CHA8754  416287    D21E     0.00           130,00Kč
 11 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21B     0.00           130,00Kč
 12 Valešová Jana            CHA9152    8190    D18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1540.00        0.00        0.00        0.00     1540.00        0.00    -1540.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Jiří            CHC4601    9554    H60B     0.00            70,00Kč
  2 Švadlenová Ivana         CHC7151    9556    D35B     0.00           120,00Kč
  3 Švadlena Pavel           CHC7502    9555    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Pátek Michal             CHC8603    9558    H21B     0.00           130,00Kč
  5 Křivda Martin            CHC9501    9570    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: CHN - Čína                                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Songyang                 CHN       47888    H21E     0.00           195,00Kč
  2 Liang Fangyong           CHN       47806    H21E     0.00           195,00Kč
  3 Li Guilong               CHN       47891    H21E     0.00           195,00Kč
  4 Wu Yongwen               CHN       48688    H21E     0.00           195,00Kč
  5 Pan Rui                  CHN       48675    H21E     0.00           195,00Kč
  6 Cao Bin                  CHN       48295    H21E     0.00           195,00Kč
  7 Hao Shuangyan            CHN       48251    D21E     0.00           195,00Kč
  8 Dai Wei                  CHN       48262    D21E     0.00           195,00Kč
  9 Zhu Mingyue              CHN       48267    D21E     0.00           195,00Kč
 10 Li Fei                   CHN       48191    D21E     0.00           195,00Kč
 11 Li Ji                    CHN       48630    D21E     0.00           195,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2145.00        0.00        0.00        0.00     2145.00        0.00    -2145.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Starka František         CHT4801   51949    H60B     0.00            70,00Kč
  2 Vítek Josef              CHT4802   51948    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Matras Jaroslav          CHT5301   51953    H55B     0.00           120,00Kč
  4 Štefec Jaroslav          CHT5801   52327    H50B     0.00           120,00Kč
  5 Kopáček Miroslav         CHT6049   51899    H45B     0.00           120,00Kč
  6 Sudre Frédéric           CHT6701   52274    H21C     0.00           130,00Kč
  7 Švecová Iva              CHT7151   53167    D35B     0.00           120,00Kč
  8 Švec Jiří                CHT7201   53151    H21C     0.00           130,00Kč
  9 Vítek Pavel              CHT7501   51999    H21C     0.00           130,00Kč
 10 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21B     0.00           130,00Kč
 11 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21A     0.00           130,00Kč
 12 Matrasová Vendula        CHT8251   51982    D21B     0.00           130,00Kč
 13 Juračková Kateřina       CHT8353    9236    D21B     0.00           130,00Kč
 14 Šmídová Kateřina         CHT8451  232877    D21B     0.00           130,00Kč
 15 Kuban Michal             CHT8505   52303    H21B     0.00           130,00Kč
 16 Kysilko Zdeněk           CHT8601  336713    H21B     0.00           130,00Kč
 17 Kopáčková Iva            CHT8851   52315    D21A     0.00           130,00Kč
 18 Štursová Michaela        CHT8852  416226    D20B     0.00           120,00Kč
 19 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H18B     0.00           120,00Kč
 20 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H16B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2410.00        0.00        0.00        0.00     2410.00        0.00    -2410.00
 
 
Startovka oddílu: JAM - SK Jamnice                               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            JAM7100   52296    H21A     0.00           195,00Kč
  2 Kašparová Šárka          JAM7253   52295    D21A     0.00           130,00Kč
  3 Besta Michal             JAM7600   52290    H21E     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      455.00        0.00        0.00        0.00      455.00        0.00     -455.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Hrstková Dana            JHB6051   52358    D45B     0.00           120,00Kč
  3 Hrstka Daniel            JHB8604   52356    P        0.00            70,00Kč
  4 Kaser Dan                JHB9103    4682    H18B     0.00           120,00Kč
  5 Hercigová Anna           JHB9159    4772    P        0.00            70,00Kč
  6 Fencíková Lucie          JHB9160    4773    P        0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00        0.00        0.00        0.00      570.00        0.00     -570.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Král Martin              JIL6101    9071    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Malý Evžen               JIL6102    9070    H45B     0.00           120,00Kč
  4 Mechl Miroslav           JIL6301  301410    H45B     0.00           120,00Kč
  5 Hlaváč David             JIL7501    9734    H21C     0.00           130,00Kč
  6 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21A     0.00           130,00Kč
  7 Malá Věra                JIL7752    9077    D21E     0.00           130,00Kč
  8 Kynčlová Martina         JIL8651    9088    D21E     0.00           130,00Kč
  9 Malý Aleš                JIL8702    9099    H21E     0.00           130,00Kč
 10 Viková Vendula           JIL8951    8889    D20B     0.00           120,00Kč
 11 Klouček Tomáš            JIL9007    9049    H18A     0.00           130,00Kč
 12 Mechlová Lenka           JIL9051  515425    D18A     0.00           130,00Kč
 13 Doškářová Tereza         JIL9151    8494    D18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1640.00        0.00        0.00        0.00     1640.00        0.00    -1640.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Vladan             JPV8002  515122    H21E     0.00           130,00Kč
  2 Navrátil Tomáš           JPV8817   52856    H20A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      260.00        0.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Jitka         KAM6450   49155    D35B     0.00           120,00Kč
  2 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21A     0.00           130,00Kč
  3 Valášek Petr             KAM6600   52276    H40B     0.00           120,00Kč
  4 Hlubuček Tomáš           KAM6603  232428    H40B     0.00           120,00Kč
  5 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21C     0.00           130,00Kč
  6 Čermáková Gabriela       KAM6752  232397    D35B     0.00           120,00Kč
  7 Semíková Eva             KAM6950   52285    D35B     0.00           120,00Kč
  8 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D35B     0.00           120,00Kč
  9 Macková Lenka            KAM7051    8623    D35B     0.00           180,00Kč
 10 Hankovcová Lenka         KAM7053  406955    D35B     0.00           120,00Kč
 11 Hankovec Petr            KAM7101         P  H35B     0.00           120,00Kč
 12 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35B     0.00           120,00Kč
 13 Pašek František          KAM7600   52300    H21A     0.00           130,00Kč
 14 Semík Vojtěch            KAM9100  301628    H18A     0.00           130,00Kč
 15 Nešpor Václav            KAM9103   53660    H18A     0.00           130,00Kč
 16 Šafka Daniel             KAM9105   53667    H18B     0.00           120,00Kč
 17 Macková Lucia            KAM9151  416131    D18B     0.00           120,00Kč
 18 Panochová Anna           KAM9153  232420    D18A     0.00           130,00Kč
 19 Matějková Zuzana         KAM9156  307363    D18B     0.00           120,00Kč
 20 Rusá Šárka               KAM9157  331162    D18B     0.00           120,00Kč
 21 Němeček Jan              KAM9300  301135    H16B     0.00           180,00Kč
 22 Rusý Tomáš               KAM9301  301101    H16A     0.00           130,00Kč
 23 Aschermannová Petra      KAM9354  232415    D16A     0.00           130,00Kč
 24 Valášek Jan              KAM9400  232245    H14B     0.00            70,00Kč
 25 Semík Ondra              KAM9401  232267    H14B     0.00            70,00Kč
 26 Kozáková Zuzana          KAM9451    9970    D14B     0.00            70,00Kč
 27 Čermák Matyáš            KAM9501  232426    H14B     0.00            70,00Kč
 28 Hlubučková Kristýna      KAM9551  232418    D14B     0.00            70,00Kč
 29 Hejnalová Eva            KAM9651    9356    D12C     0.00            70,00Kč
 30 Valášek Jiří             KAM9700  232403    H12C     0.00            70,00Kč
 31 Čermáková Alžběta        KAM9750    9055    D12C     0.00            70,00Kč
 32 Škvor Ota                KAM9900  301336    H10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3590.00       40.00        0.00        0.00     3630.00        0.00    -3630.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H55B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: KCK - KOB Český Krumlov                        Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Flašar Jan               KCK5701   49614    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Flašarová Marie          KCK5756   49615    D50B     0.00           120,00Kč
  3 Flašarová Kristýna       KCK9054   49617    D18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                   Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H75B     0.00            70,00Kč
  2 JUN Drahomír             KNC5501   52255    H50B     0.00           120,00Kč
  3 Havlíčková Jindra        KNC6150   52259    D45B     0.00           120,00Kč
  4 Jana Komersová           KNC6550   52265    D40B     0.00           120,00Kč
  5 Čiháková Lenka           KNC6750   51387    D40B     0.00           120,00Kč
  6 Havlíček Tomáš           KNC8700   52257    H21C     0.00           130,00Kč
  7 Šedivý Ondřej            KNC9103   52898    H18B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      800.00        0.00        0.00        0.00      800.00        0.00     -800.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otrubová Johana          KON7852  995816    D21B     0.00           130,00Kč
  2 Hlavová Hana             KON8888  515450    D20A     0.00           130,00Kč
  3 Hlavová Jindra           KON8989    8899    D20A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D45B     0.00           120,00Kč
  3 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H45B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: KRE - TJ Sokol Křemže                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štindl Vladislav         KRE3701   51420    H70B     0.00            70,00Kč
  2 Troupová Vladěna         KRE6351   51412    D40B     0.00           120,00Kč
  3 Kovaříčková Darja        KRE6352   51413    D40B     0.00           120,00Kč
  4 Zimmermann Pavel         KRE6401   51418    H21B     0.00           130,00Kč
  5 Zimmermannová Milena     KRE6851   51416    D35B     0.00           120,00Kč
  6 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D21A     0.00           130,00Kč
  7 Zimmermann Tomáš         KRE9101  416245    H18B     0.00           120,00Kč
  8 Zimmermann Martin        KRE9301   51415    H16B     0.00           120,00Kč
  9 Prais Marcel             KRE9302  416244    H16B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1050.00        0.00        0.00        0.00     1050.00        0.00    -1050.00
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martin Hanák             KRL6701   51477    H35B     0.00           120,00Kč
  2 Marta Hanáková           KRL7151  232613    D35B     0.00           120,00Kč
  3 Ondřej Pova              KRL9304  207825    H16B     0.00           120,00Kč
  4 Jiří Vištejn             KRL9305  207839    H16B     0.00           120,00Kč
  5 Daniel Šlajs             KRL9403   51475    H14B     0.00            70,00Kč
  6 Magda Hanáková           KRL9651  416318    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00        0.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
 
 
Startovka oddílu: KSH - TJ Kašperské Hory                        Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fialová Pavla            KSH7753   51619    D21A     0.00           195,00Kč
  2 Hulec Jakub              KSH8401   53726    H21C     0.00           195,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šrámek Jaromír           KSU5801  515101    H21A     0.00           130,00Kč
  2 Chmelařová Maria         KSU6396   52618    D35B     0.00           180,00Kč
  3 Růžička Lukáš            KSU7849   52602    H21C     0.00           130,00Kč
  4 Halama Jakub             KSU7940  515111    H21A     0.00           130,00Kč
  5 Turczer Petr             KSU7945  515179    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Havlíčková Markéta       KSU8494   52258    D21B     0.00           130,00Kč
  7 Leite Guna               KSU8585         P  D21C     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00       40.00        0.00        0.00     1000.00        0.00    -1000.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vébr Jiří                KTA6901  515484    H21B     0.00           130,00Kč
  2 Vébrová Denisa           KTA9551    5297    D14B     0.00            70,00Kč
  3 Vébr Jiří                KTA9901    5299    H10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtěch           LBE4900   51283    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Hamáček Bohuslav         LBE5000  411760    H55B     0.00           120,00Kč
  3 Hamáčková Eva            LBE5150  303959    D55B     0.00           120,00Kč
  4 Marek Jan                LBE6100   52977    H40B     0.00           120,00Kč
  5 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H40B     0.00           120,00Kč
  6 Procházková Pavlína      LBE6450  515431    D40B     0.00           120,00Kč
  7 Uhlíř Patrik             LBE7000  331179    H35B     0.00           120,00Kč
  8 Kučerová Lada            LBE7450  331238    D21B     0.00           130,00Kč
  9 Červenka Jakub           LBE7600  995889    H21C     0.00           130,00Kč
 10 Štemberk Adam            LBE8904   52316    H20B     0.00           120,00Kč
 11 Mezníková Lucie          LBE9150  515151    D18A     0.00           130,00Kč
 12 Procházková Zuzana       LBE9251  515474    D16B     0.00           120,00Kč
 13 Procházková Kateřina     LBE9350   52317    D16B     0.00           120,00Kč
 14 Uhlíř Marek              LBE9400  301612    H14B     0.00            70,00Kč
 15 Procházková Jana         LBE9950   52319    D10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1730.00        0.00        0.00        0.00     1730.00        0.00    -1730.00
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janská Iva               LBM5795  219280    D50B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slezák Libor             LCE6207   52700    H35B     0.00           120,00Kč
  2 Vavrys Petr              LCE6413   52693    H35B     0.00           120,00Kč
  3 Bencúr Juraj             LCE7701  253362    H21A     0.00           130,00Kč
  4 Hanslian David           LCE7835   52684    H21A     0.00           130,00Kč
  5 Kalivodová Markéta       LCE7852            D21C     0.00           130,00Kč
  6 Špringer Tomáš           LCE8101         P  H21C     0.00           195,00Kč
  7 Trčka Jan                LCE8202   52704    H21C     0.00           130,00Kč
  8 Vlažná Lucie             LCE8762   52675    D21A     0.00           130,00Kč
  9 Perůtka Jan              LCE8801   52671    H20A     0.00           130,00Kč
 10 Cahel Marek              LCE8803   52706    H20A     0.00           130,00Kč
 11 Slezák Jiří              LCE9001  515424    H18A     0.00           130,00Kč
 12 Cahlová Blanka           LCE9051   52708    D18A     0.00           130,00Kč
 13 Hubáčková Pavla          LCE9052   52710    D18A     0.00           130,00Kč
 14 Vlažný Jakub             LCE9102   52709    H18A     0.00           130,00Kč
 15 Valenta Jiří             LCE9201   51504    H16A     0.00           130,00Kč
 16 Hubáček Michal           LCE9301   53880    H16A     0.00           130,00Kč
 17 Vavrys Johan             LCE9302   53869    H16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2255.00       40.00        0.00        0.00     2295.00        0.00    -2295.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55B     0.00           120,00Kč
  2 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21C     0.00           130,00Kč
  3 Kučerka David            LIT8202    8105    H21C     0.00           130,00Kč
  4 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21C     0.00           130,00Kč
  5 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21E     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    H35B     0.00           120,00Kč
  2 Langer Roman             LJN7206    7744    P        0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paroulek Lukáš           LLI0201  253135    P        0.00            70,00Kč
  2 Peterka Josef            LLI4702   51204    H55B     0.00           120,00Kč
  3 Paroulková Iva           LLI7151  253147    D35B     0.00           120,00Kč
  4 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A     0.00           130,00Kč
  5 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D14B     0.00            70,00Kč
  6 Štičková Anna            LLI9651  253131    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00        0.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolovská Ilona           LPM6350  236995    D21C     0.00           130,00Kč
  2 Jiroušek Pavel           LPM7704   51487    H21C     0.00           130,00Kč
  3 Šilhavý Jakub            LPM8500   51151    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Kolovský František       LPM9202  301706    H16B     0.00           120,00Kč
  5 Kuberková Lucie          LPM9451  236985    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00        0.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíková Květa           LPU4752    9247    D60B     0.00            70,00Kč
  2 Farář Jaroslav           LPU5001    9261    H55B     0.00           120,00Kč
  3 Mrštík Václav            LPU5002    9215    H55B     0.00           120,00Kč
  4 Knap Jan                 LPU5101    9328    H55B     0.00           120,00Kč
  5 Farář Václav             LPU5201    9260    H55B     0.00           120,00Kč
  6 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H50B     0.00           120,00Kč
  7 Herman Jan               LPU5407    9331    H50B     0.00           120,00Kč
  8 Štěrba Pavel             LPU5408    9301    H50B     0.00           120,00Kč
  9 Mrštíková Hana           LPU5552  232603    D50B     0.00           120,00Kč
 10 Dočkalová Jiřina         LPU5654    9290    D50B     0.00           120,00Kč
 11 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H50B     0.00           120,00Kč
 12 Víchová Ladislava        LPU5851    9211    D50B     0.00           120,00Kč
 13 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H45B     0.00           120,00Kč
 14 Juračková Jana           LPU6051    9237    D40B     0.00           120,00Kč
 15 Knapová Iva              LPU6052    9316    D40B     0.00           120,00Kč
 16 Vilnerová Eva            LPU6054    8913    D45B     0.00           120,00Kč
 17 Hermanová Dana           LPU6151    9311    D45B     0.00           120,00Kč
 18 Cinkan Zdeněk            LPU6201    9327    H45B     0.00           120,00Kč
 19 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H21B     0.00           130,00Kč
 20 Procházka Tomáš          LPU6503    9270    H40B     0.00           120,00Kč
 21 Procházka Radek          LPU6504  410783    H40B     0.00           120,00Kč
 22 Čermáková Renata         LPU6553    9310    D35B     0.00           120,00Kč
 23 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D35B     0.00           120,00Kč
 24 Fencl Petr               LPU6901    9230    H21B     0.00           130,00Kč
 25 Demlová Jitka            LPU6955    9656    D35B     0.00           120,00Kč
 26 Procházková Alexandra    LPU7051  416258    D35B     0.00           120,00Kč
 27 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21A     0.00           130,00Kč
 28 Jirásek Aleš             LPU7601    9321    H21B     0.00           130,00Kč
 29 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21B     0.00           130,00Kč
 30 Fenclová Marta           LPU7667  301173    D21E     0.00           130,00Kč
 31 Lučan Vladimír           LPU7710  515170    H21E     0.00           130,00Kč
 32 Kárník Jan               LPU7811    9288    H21B     0.00           130,00Kč
 33 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21E     0.00           130,00Kč
 34 Lučanová Marta           LPU7957  515134    D21E     0.00           130,00Kč
 35 Fukátko Jan              LPU8105    9282    H21B     0.00           130,00Kč
 36 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21A     0.00           130,00Kč
 37 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21E     0.00           130,00Kč
 38 Turský Juraj             LPU8307  406989    H21C     0.00           130,00Kč
 39 Dočkalová Martina        LPU8357  515126    D21E     0.00           130,00Kč
 40 Škodová Petra            LPU8359   52328    D21A     0.00           130,00Kč
 41 Petrová Daniela          LPU8454    9339    D21A     0.00           130,00Kč
 42 Fukátko Petr             LPU8503    9317    H21C     0.00           130,00Kč
 43 Fukátková Pavla          LPU8552    9212    D21A     0.00           130,00Kč
 44 Krčálová Veronika        LPU8557  515167    D21E     0.00           130,00Kč
 45 Juračková Jana           LPU8653    9235    D21A     0.00           130,00Kč
 46 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21E     0.00           130,00Kč
 47 Sůvová Barbora           LPU8751    9309    D21B     0.00           130,00Kč
 48 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21E     0.00           130,00Kč
 49 Mrštíková Květa          LPU8753  301629    D21A     0.00           130,00Kč
 50 Šediváková Helena        LPU8857  253357    D20A     0.00           130,00Kč
 51 Marešová Michaela        LPU8959  405959    D20A     0.00           130,00Kč
 52 Procházková Michaela     LPU8960  515036    D20A     0.00           130,00Kč
 53 Hovorka Lukáš            LPU9001    9866    H18A     0.00           130,00Kč
 54 Nožka Radek              LPU9005  515166    H18A     0.00           130,00Kč
 55 Klapal Jan               LPU9006  515142    H18A     0.00           130,00Kč
 56 Knapová Jana             LPU9053    9332    D18A     0.00           130,00Kč
 57 Valachová Martina        LPU9054  410785    D18A     0.00           130,00Kč
 58 Macl Jan                 LPU9102    9867    H18B     0.00           120,00Kč
 59 Procházka Tomáš          LPU9110  301633    H18A     0.00           130,00Kč
 60 Procházka David          LPU9113  515162    H18A     0.00           130,00Kč
 61 Bořil Petr               LPU9119   52135    H18A     0.00           130,00Kč
 62 Ptáček Adam              LPU9203    9298    H16A     0.00           130,00Kč
 63 Valach Ondřej            LPU9205  410786    H16B     0.00           120,00Kč
 64 Čermák Jan               LPU9301    9304    H16A     0.00           130,00Kč
 65 Kos Oldřich              LPU9302  410796    H16A     0.00           130,00Kč
 66 Kos Tomáš                LPU9303  410798    H16A     0.00           130,00Kč
 67 Slanař Matěj             LPU9304  232610    H16B     0.00           120,00Kč
 68 Knapová Lenka            LPU9351   51105    D16A     0.00           130,00Kč
 69 Procházková Klára        LPU9451  416265    D16A     0.00           130,00Kč
 70 Deml Tomáš               LPU9502    9657    H14B     0.00            70,00Kč
 71 Kaplan Martin            LPU9609  224873    H12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8790.00        0.00        0.00        0.00     8790.00        0.00    -8790.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40B     0.00           120,00Kč
  2 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H20B     0.00           120,00Kč
  3 Škara Vojtěch            LTP9102   52928    H18B     0.00           120,00Kč
  4 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      430.00        0.00        0.00        0.00      430.00        0.00     -430.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Petržela Pavel           LTU6301  405971    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Petrželová Alena         LTU6351  405972    D45B     0.00           120,00Kč
  4 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    D45B     0.00           120,00Kč
  5 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H40B     0.00           120,00Kč
  6 Kult Martin              LTU9002  416290    H18B     0.00           120,00Kč
  7 Polzerová Lenka          LTU9051    9894    D18A     0.00           130,00Kč
  8 Lazák Tomáš              LTU9102  515479    H18B     0.00           120,00Kč
  9 Petržela Jan             LTU9201  515402    H16A     0.00           130,00Kč
 10 Svoboda Tomáš            LTU9203  416288    H16B     0.00           120,00Kč
 11 Grundmannová Hana        LTU9251  405975    D16B     0.00           120,00Kč
 12 Grundmann Jan            LTU9401  515487    H14B     0.00            70,00Kč
 13 Svobodová Lenka          LTU9551  416289    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1480.00        0.00        0.00        0.00     1480.00        0.00    -1480.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Chotětický Jan           MAS5400    7887    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Hájek Jan                MAS5401    7885    H50B     0.00           180,00Kč
  4 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21B     0.00           130,00Kč
  5 Šulc Marek               MAS9300  301507    H16B     0.00           120,00Kč
  6 Frank Jiří               MAS9600  301505    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      740.00        0.00        0.00        0.00      740.00        0.00     -740.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Libor              MFP6301  303939    H21C     0.00           130,00Kč
  2 Šimek Miroslav           MFP6302  416321    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H40B     0.00           120,00Kč
  4 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D40B     0.00           120,00Kč
  5 Šimša Jaromír            MFP7100   51712    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Blahuta Marek            MFP7301   51592    H21B     0.00           130,00Kč
  7 Rožek David              MFP7403  301644    H21B     0.00           130,00Kč
  8 Rožková Petra            MFP7551  301608    D21B     0.00           130,00Kč
  9 Kučera Petr              MFP7602  515076    H21B     0.00           130,00Kč
 10 Šimšová Jana             MFP7651   51713    D21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1270.00        0.00        0.00        0.00     1270.00        0.00    -1270.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Toušek Miloslav          MKP5000   51655    H55B     0.00           120,00Kč
  3 Liberský Mirko           MKP5100   51693    H55B     0.00           120,00Kč
  4 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H45B     0.00           120,00Kč
  5 Ježková Regina           MKP6350   51660    D45B     0.00           120,00Kč
  6 Vaněček Jáchym           MKP7801  301181    H21B     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      730.00        0.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenář Jan              MLA4201  301487    H65B     0.00            70,00Kč
  2 Fišák Jan                MLA4401    7882    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Michalec Jan             MLA5701    7881    H50B     0.00           120,00Kč
  4 Milota Josef             MLA5801    7880    H45B     0.00           120,00Kč
  5 Sklenářová Jana          MLA6258  416175    D45B     0.00           120,00Kč
  6 Miturová Radka           MLA6552  416220    D40B     0.00           120,00Kč
  7 Bína Pavel               MLA6708  232231    H40B     0.00           120,00Kč
  8 Bínová Kateřina          MLA6754  416172    D40B     0.00           120,00Kč
  9 Bína Martin              MLA9102  416173    H18A     0.00           130,00Kč
 10 Bína Roman               MLA9209  416176    H16B     0.00           120,00Kč
 11 Sklenářová Jana          MLA9251  416174    D16B     0.00           120,00Kč
 12 Sklenářová Magda         MLA9559    7883    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1300.00        0.00        0.00        0.00     1300.00        0.00    -1300.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H50B     0.00           120,00Kč
  3 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D50B     0.00           120,00Kč
  4 Nováková Jana            NPA5552    9690    D50B     0.00           120,00Kč
  5 Prášil Jan               NPA5601    9691    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Hušková Eva              NPA5754    9692    D50B     0.00           120,00Kč
  7 Zikmund Zdeněk           NPA6705    9967    H21C     0.00           130,00Kč
  8 Novák Jiří               NPA7502    9693    H21A     0.00           130,00Kč
  9 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21B     0.00           130,00Kč
 10 Tauchmanová Ivana        NPA7852    9697    D21B     0.00           130,00Kč
 11 Horák Jan                NPA8902    9707    H20B     0.00           120,00Kč
 12 Brendl Radek             NPA9002    9708    H18B     0.00           120,00Kč
 13 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D18A     0.00           130,00Kč
 14 Tázlar Vojtěch           NPA9501    9712    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1690.00        0.00        0.00        0.00     1690.00        0.00    -1690.00
 
 
Startovka oddílu: OCB - Orienteering club České Budějovice       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bouček Václav            OCB4101   51410    H65B     0.00            70,00Kč
  2 Boučková Ludmila         OCB4351   51432    D65B     0.00            70,00Kč
  3 Bouček Jakub             OCB9501  416349    H14B     0.00            70,00Kč
  4 Ash Adam                 OCB9701   51409    H12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             ODV6300   52121    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Hartlová Blanka          ODV6350   51356    D45B     0.00           120,00Kč
  3 Hartl Jan                ODV8402   52120    H21C     0.00           130,00Kč
  4 Hartl Martin             ODV9000   52119    H21C     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      500.00        0.00        0.00        0.00      500.00        0.00     -500.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Stanislav       OKP5701   51671    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Čechmánek Vladimír       OKP5802   51719    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H50B     0.00           120,00Kč
  4 Novák Ivo                OKP6200   51679    H35B     0.00           120,00Kč
  5 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D40B     0.00           120,00Kč
  6 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D40B     0.00           120,00Kč
  7 Červinková Denisa        OKP6750            P        0.00            70,00Kč
  8 Červinka Jiří            OKP9500  410351    H14B     0.00            70,00Kč
  9 Červinka František       OKP9600  232972    H12C     0.00            70,00Kč
 10 Nováková Adéla           OKP9750  232750    D12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1000.00        0.00        0.00        0.00     1000.00        0.00    -1000.00
 
 
Startovka oddílu: OLP - PSK Olymp Praha                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 John Vladimír            OLP5502   49500    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Kubů Jaroslav            OLP6701   49480    H40B     0.00           120,00Kč
  3 Balšánek Martin          OLP7401  253102    P        0.00            70,00Kč
  4 Popjuk Viktor            OLP7614  515077    H21C     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisý Jan                 ONO4201    7893    H65B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdráhal Robert           OOL5707  895219    H50B     0.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: OOP - TJ Opava                                 Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melecký Martin           OOP9000   49438    H18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: OPT - SK Libín 1096 Prachatice                 Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vejvodová Mirka          OPT5751   51269    D40B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK OS Nové Město n. M.                   Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D10C     0.00            70,00Kč
  2 Hrušková Zdeňka          OSN5950  590124    D45B     0.00           120,00Kč
  3 Kamenický Radan          OSN6004   51960    H45B     0.00           120,00Kč
  4 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H45B     0.00           180,00Kč
  5 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45B     0.00           120,00Kč
  6 Kamenická Lenka          OSN6955   51969    D35B     0.00           120,00Kč
  7 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D21C     0.00           130,00Kč
  8 Dvořáková Eva            OSN7960   51979    D21C     0.00           130,00Kč
  9 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D20B     0.00           180,00Kč
 10 Kamenický Matěj          OSN9036   51990    H18A     0.00           130,00Kč
 11 Wurzelová Pavlína        OSN9273   52143    D16B     0.00           180,00Kč
 12 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H16B     0.00           120,00Kč
 13 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H14B     0.00            70,00Kč
 14 Bořil Jan                OSN9700  232250    H12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1740.00        0.00        0.00        0.00     1740.00        0.00    -1740.00
 
 
Startovka oddílu: PCB - SKP České Budějovice                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blabla Zdeněk            PCB5901   51406    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Stluková Eliška          PCB6851  211576    D40B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - Sportovní klub Praga                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H70B     0.00            70,00Kč
  2 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65B     0.00            70,00Kč
  3 Suchý Karel              PGP4300   51640    H65B     0.00            70,00Kč
  4 Suchá Bohuslava          PGP4450   51639    D60B     0.00            70,00Kč
  5 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D60B     0.00            70,00Kč
  6 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D60B     0.00            70,00Kč
  7 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60B     0.00            70,00Kč
  8 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55B     0.00           120,00Kč
  9 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H50B     0.00           120,00Kč
 10 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D50B     0.00           120,00Kč
 11 Šámal Václav             PGP5601   52156    H50B     0.00           120,00Kč
 12 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D50B     0.00           120,00Kč
 13 Grivalský Michal         PGP5900   52103    H45B     0.00           120,00Kč
 14 Kožina Petr              PGP6000   51632    H21B     0.00           130,00Kč
 15 Hrabánek David           PGP6003   51673    H45B     0.00           120,00Kč
 16 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21A     0.00           130,00Kč
 17 Šámalová Hana            PGP6150  502090    D45B     0.00           120,00Kč
 18 Tichovská Jitka          PGP6153   53005    D45B     0.00           120,00Kč
 19 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D45B     0.00           120,00Kč
 20 Přibík Jan               PGP6301   51631    H45B     0.00           120,00Kč
 21 Šrůtová Marcela          PGP6351    8077    D45B     0.00           120,00Kč
 22 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A     0.00           130,00Kč
 23 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35B     0.00           120,00Kč
 24 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21A     0.00           130,00Kč
 25 Valentová Helena         PGP6550   52099    D40B     0.00           120,00Kč
 26 Slavíková Kateřina       PGP6650   51275    D40B     0.00           120,00Kč
 27 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21E     0.00           130,00Kč
 28 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21A     0.00           130,00Kč
 29 Pavlů Veronika           PGP6950  232198    D35B     0.00           120,00Kč
 30 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35B     0.00           120,00Kč
 31 Hejda Michal             PGP7300  515119    H35B     0.00           120,00Kč
 32 Ptáčková Kateřina        PGP7350   51555    D21B     0.00           130,00Kč
 33 Hýbl Lukáš               PGP7504   51628    H21B     0.00           130,00Kč
 34 Pokorný Ondřej           PGP7506   51637    H21A     0.00           130,00Kč
 35 Pokorná Magdalena        PGP7562   51638    D21A     0.00           130,00Kč
 36 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21E     0.00           130,00Kč
 37 Nemšovský Petr           PGP7602   51678    H21B     0.00           130,00Kč
 38 Hostomská Jitka          PGP8056  515056    D21A     0.00           130,00Kč
 39 Ryšavá Vendula           PGP8153   51718    D21E     0.00           130,00Kč
 40 Laciga Radek             PGP8202  515441    H21A     0.00           130,00Kč
 41 Zelená Lenka             PGP8254   51707    D21A     0.00           130,00Kč
 42 Hora Vojtěch             PGP8301    8301    H21A     0.00           130,00Kč
 43 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21A     0.00           130,00Kč
 44 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21B     0.00           130,00Kč
 45 Procházka Jan            PGP8407  515110    H21E     0.00           130,00Kč
 46 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21E     0.00           130,00Kč
 47 Mezníková Lenka          PGP8453   51180    D21A     0.00           130,00Kč
 48 Spurná Martina           PGP8556   51278    D21E     0.00           130,00Kč
 49 Jan Flašar               PGP8610   49616    H21A     0.00           130,00Kč
 50 Tichovská Martina        PGP8658   51689    D21E     0.00           130,00Kč
 51 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21A     0.00           130,00Kč
 52 Zelená Radka             PGP8751   51861    D21B     0.00           130,00Kč
 53 Antoš Matěj              PGP8802  336800    H20A     0.00           130,00Kč
 54 Červinka Jan             PGP8902  303940    H20B     0.00           120,00Kč
 55 Pavlů Ondřej             PGP8904  232039    H20A     0.00           130,00Kč
 56 Červinka Jaroslav        PGP9001  303935    H18B     0.00           120,00Kč
 57 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D18A     0.00           130,00Kč
 58 Landovský Tomáš          PGP9103  416118    H18A     0.00           130,00Kč
 59 Slavíková Lucie          PGP9150  301700    D18A     0.00           130,00Kč
 60 Šrůtová Pavla            PGP9151   53710    D18A     0.00           130,00Kč
 61 Nováková Kateřina        PGP9152  246828    D18B     0.00           120,00Kč
 62 Jelínková Šárka          PGP9153  232168    D18A     0.00           130,00Kč
 63 Čermáková Kristýna       PGP9154   53007    D18A     0.00           130,00Kč
 64 Landovská Anna           PGP9251  502088    D16B     0.00           120,00Kč
 65 Šámalová Ludmila         PGP9252  515039    D16B     0.00           120,00Kč
 66 Myslivečková Zuzana      PGP9253   53705    D16A     0.00           130,00Kč
 67 Prášek Přemysl           PGP9302  410392    H16B     0.00           180,00Kč
 68 Kožinová Anna            PGP9350   53009    D16A     0.00           130,00Kč
 69 Pavlů Kateřina           PGP9554  232017    D14B     0.00            70,00Kč
 70 Kožinová Zuzana          PGP9650   51633    D14B     0.00            70,00Kč
 71 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D14B     0.00            70,00Kč
 72 Slavíková Silvie         PGP9751  246808    D12C     0.00            70,00Kč
 73 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8590.00        0.00        0.00        0.00     8590.00        0.00    -8590.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samek  Tomáš             PHK0001  410789    H10C     0.00            70,00Kč
  2 Jiranová  Alena          PHK5351    9371    D55B     0.00           120,00Kč
  3 Rybářová  Lenka          PHK5551    9405    D50B     0.00           120,00Kč
  4 Běhounová  Jiřina        PHK5651    9401    D50B     0.00           120,00Kč
  5 Běhoun  Pavel            PHK5701    9400    H50B     0.00           120,00Kč
  6 Dušátko  Petr            PHK5702    9402    H50B     0.00           120,00Kč
  7 Panchártková  Jitka      PHK5951    9429    D45B     0.00           120,00Kč
  8 Hejnalová  Hana          PHK6151    8949    D45B     0.00           120,00Kč
  9 Novotný  Milan           PHK6502    9424    H35B     0.00           120,00Kč
 10 Kavalír  Karel           PHK6503    9378    H35B     0.00           120,00Kč
 11 Kubátová  Iva            PHK6552    9387    D35B     0.00           120,00Kč
 12 Kamenický  Jan           PHK6601    9376    H35B     0.00           120,00Kč
 13 Novotná  Petra           PHK6651    4146    D21A     0.00           130,00Kč
 14 Růžička  Ivan            PHK6702  336760    H35B     0.00           120,00Kč
 15 Kavalírová  Kateřina     PHK6756    9833    D35B     0.00           120,00Kč
 16 Azebová  Martina         PHK6757   49890    D35B     0.00           120,00Kč
 17 Cichý  David             PHK7001    9470    H35B     0.00           120,00Kč
 18 Maňáková  Silvie         PHK7151  224872    D35B     0.00           120,00Kč
 19 Růžičková  Kamila        PHK7153  336724    D35B     0.00           120,00Kč
 20 Samek  Petr              PHK7302    9430    H35B     0.00           120,00Kč
 21 Novotný  Radek           PHK7402   52211    H21E     0.00           130,00Kč
 22 Samková  Renáta          PHK7456    9431    D21B     0.00           130,00Kč
 23 Vítek  Petr              PHK7601    9797    H21A     0.00           130,00Kč
 24 Kadeřávek  Petr          PHK7605    9399    H21A     0.00           130,00Kč
 25 Vítek  Tomáš             PHK7702    9526    H21E     0.00           130,00Kč
 26 Losman  Petr             PHK7901  515420    H21E     0.00           130,00Kč
 27 Tihon  Michal            PHK7905    9359    H21A     0.00           130,00Kč
 28 Černý  Michal            PHK8005    9360    H21A     0.00           130,00Kč
 29 Topinková  Monika        PHK8051  515494    D21E     0.00           130,00Kč
 30 Melounková  Lucie        PHK8054    9416    D21A     0.00           130,00Kč
 31 Vítková  Lucie           PHK8055    9448    D21E     0.00           130,00Kč
 32 Novotný  Tomáš           PHK8101    9410    H21A     0.00           130,00Kč
 33 Zvěřina  Petr            PHK8204   51443    H21E     0.00           130,00Kč
 34 Novotná  Kateřina        PHK8252   51607    D21B     0.00           195,00Kč
 35 Ježek  Jiří              PHK8403    9469    H21B     0.00           130,00Kč
 36 Panchártková  Jana       PHK8569    9428    D21E     0.00           130,00Kč
 37 Justa  Pavel             PHK8701  995884    H21A     0.00           130,00Kč
 38 Doležalová  Vendula      PHK8752    9358    D21E     0.00           130,00Kč
 39 Panchártek  Jan          PHK8802    9464    H20A     0.00           130,00Kč
 40 Machútová  Lucie         PHK8851    9415    D20A     0.00           130,00Kč
 41 Azebová  Nina            PHK8855    9353    D20A     0.00           130,00Kč
 42 Kubát  Jan               PHK8902  553448    H20A     0.00           130,00Kč
 43 Műller  Martin           PHK8903  405952    H20A     0.00           130,00Kč
 44 Čepová  Daniela          PHK8951    9375    D20B     0.00           120,00Kč
 45 Hendrychová   Zuzana     PHK8954  416329    D20B     0.00           120,00Kč
 46 Zelenka  Tomáš           PHK9001  301639    H18A     0.00           130,00Kč
 47 Kubát  Pavel             PHK9101  553441    H18A     0.00           130,00Kč
 48 Kamenický  Jakub         PHK9104  553445    H18A     0.00           130,00Kč
 49 Azeb  Karim              PHK9110    9352    H18B     0.00           120,00Kč
 50 Lamichová  Martina       PHK9152    9839    D18A     0.00           130,00Kč
 51 Mikulecký  Jan           PHK9202    9198    H16A     0.00           130,00Kč
 52 Novotná  Tereza          PHK9255  553444    D16A     0.00           130,00Kč
 53 Maňák Matěj              PHK9302  232647    H16B     0.00           120,00Kč
 54 Kamenická  Kateřina      PHK9353    9832    D14B     0.00            70,00Kč
 55 Kamenický  Ondřej        PHK9401  301383    H14B     0.00            70,00Kč
 56 Růžička Karel            PHK9502  339560    H14B     0.00            70,00Kč
 57 Horáček  Petr            PHK9602  336717    H12C     0.00            70,00Kč
 58 Šádková  Martina         PHK9653  224887    D12C     0.00            70,00Kč
 59 Šádková  Lucie           PHK9654  224885    D12C     0.00            70,00Kč
 60 Machačová  Michaela      PHK9656  339542    D12C     0.00            70,00Kč
 61 Růžička Adam             PHK9704  339544    H12C     0.00            70,00Kč
 62 Samková  Kateřina        PHK9752    9467    D12C     0.00            70,00Kč
 63 Kavalírová  Jůlie        PHK9753  207804    D12C     0.00            70,00Kč
 64 Kavalír  Jáchym          PHK9901            H10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7445.00        0.00        0.00        0.00     7445.00        0.00    -7445.00
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otruba Marek             PLU7417  995892    H21A     0.00           130,00Kč
  2 Otruba Karel             PLU7917   52482    H21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      260.00        0.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
 
 
Startovka oddílu: POL - Polsko                                   Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dragowska Marzena        POL      412307    D45B                    180,00Kč
  2 Dragowski Robert         POL      412322    H45B                    180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: PTE - TJ Sokol Ptení                           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holinka Lukáš            PTE9421    8851    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: PVD - TJ Sokol Pražák                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reidinger Antonín        PVD3101  515169    H75B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Veronika        PVP0050  219276    D10C     0.00            70,00Kč
  2 David František          PVP5301   51857    H21C     0.00           130,00Kč
  3 Neumannová Renata        PVP6650   51580    D40B     0.00           120,00Kč
  4 Straka Lukáš             PVP7006    8578    H21C     0.00           130,00Kč
  5 Ptáček Jan               PVP7200   51666    H21C     0.00           130,00Kč
  6 Straková Jana            PVP7250    8579    D35B     0.00           120,00Kč
  7 Bernátková Markéta       PVP7751  416325    D21A     0.00           130,00Kč
  8 Neumannová Kateřina      PVP9250    8565    D16A     0.00           130,00Kč
  9 Straka Tomáš             PVP9700  224355    H12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1030.00        0.00        0.00        0.00     1030.00        0.00    -1030.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H65B     0.00            70,00Kč
  2 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Kříž Pavel               PZR4800   51511    H60B     0.00            70,00Kč
  4 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D45B     0.00           120,00Kč
  5 Skryja Bořivoj           PZR6106    4644    H45B     0.00           120,00Kč
  6 Kučerová Vladimíra       PZR6460   52307    D40B     0.00           120,00Kč
  7 Hladílek Jan             PZR8814   49824    H20B     0.00           120,00Kč
  8 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D16B     0.00           120,00Kč
  9 Málek Jan                PZR9505  330693    H14B     0.00            70,00Kč
 10 Doleželová Kateřina      PZR9559  220400    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      950.00        0.00        0.00        0.00      950.00        0.00     -950.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Milan              RBK5307   52078    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Henková Svatava          RBK5454   52092    D50B     0.00           120,00Kč
  3 Henek Michal             RBK8605  515193    H21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Daněk Vojtěch            ROZ9100  416136    H18B     0.00           180,00Kč
  2 Klinkerová Tereza        ROZ9350  232427    D16B     0.00           180,00Kč
  3 Klinkerová Magdaléna     ROZ9950  416137    D10C     0.00           105,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      465.00        0.00        0.00        0.00      465.00        0.00     -465.00
 
 
Startovka oddílu: RUZ - TJ Růžená                                Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kodys Václav             RUZ5105   51920    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Kubálek Zdenek           RUZ5306   49887    H55B     0.00           120,00Kč
  3 Kubeš Jan                RUZ7901  361944    H21C     0.00           130,00Kč
  4 Polednová Hana           RUZ8051   51780    D21C     0.00           130,00Kč
  5 Kodysová Eva             RUZ8151   51923    D21B     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      630.00        0.00        0.00        0.00      630.00        0.00     -630.00
 
 
Startovka oddílu: SBR - SKOB Bruntál                             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklenářová Radka         SBR9250  410731    D16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H75B     0.00            70,00Kč
  2 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65B     0.00            70,00Kč
  3 Novák Miloš              SCP4600   52299    H60B     0.00            70,00Kč
  4 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H60B     0.00            70,00Kč
  5 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21C     0.00           130,00Kč
  6 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55B     0.00           120,00Kč
  7 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45B     0.00           120,00Kč
  8 Kavková Dana             SCP6150  301143    D45B     0.00           120,00Kč
  9 Pospíšil Vít             SCP6800  264637    H21A     0.00           130,00Kč
 10 Rakovec Michal           SCP6901   52109    H21B     0.00           130,00Kč
 11 Tloušťová Eva            SCP6950   52114    D35B     0.00           120,00Kč
 12 Žemla Tomáš              SCP7105   51565    H35B     0.00           120,00Kč
 13 Boudny Jan               SCP7417   51773    H21B     0.00           130,00Kč
 14 Khel Richard             SCP7500  416140    H21B     0.00           130,00Kč
 15 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21C     0.00           130,00Kč
 16 Žemlová Eva              SCP7550   52118    D21B     0.00           130,00Kč
 17 Teringlová Martina       SCP7851   52113    D21B     0.00           130,00Kč
 18 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21E     0.00           130,00Kč
 19 Kovář Miroslav           SCP8103   51791    H21E     0.00           130,00Kč
 20 Hrazdirová Iva           SCP8152   51568    D21E     0.00           130,00Kč
 21 Langpaulová Anna         SCP8257   51567    D21B     0.00           130,00Kč
 22 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21B     0.00           130,00Kč
 23 Holišová Klára           SCP8350         P  D21C     0.00           130,00Kč
 24 Hrstková Vladěna         SCP8753  995881    D21E     0.00           130,00Kč
 25 Kavková Radana           SCP8950  301144    D20B     0.00           120,00Kč
 26 Weissová Lucie           SCP8952   52941    D20A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3080.00       40.00        0.00        0.00     3120.00        0.00    -3120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Máslo Miroslav           SHK4001    9103    H65B     0.00            70,00Kč
  2 Gazdačko Milan           SHK5702  410797    H50B     0.00           120,00Kč
  3 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H45B     0.00           120,00Kč
  4 Gazdačková Jana          SHK5851    9117    D50B     0.00           120,00Kč
  5 Divecký Josef            SHK6102    9120    H45B     0.00           120,00Kč
  6 Teplá Hana               SHK6561    9125    D35B     0.00           120,00Kč
  7 Souček Karel             SHK6601  301195    H35B     0.00           120,00Kč
  8 Müllerová Zorka          SHK6751  515141    D40B     0.00           120,00Kč
  9 Müller Robert            SHK6901  410782    H35B     0.00           120,00Kč
 10 Hanovec Petr             SHK7101    9849    H21B     0.00           130,00Kč
 11 Jedlička Michal          SHK7309  500878    H21E     0.00           130,00Kč
 12 Jedlička Marek           SHK7502    9131    H21B     0.00           130,00Kč
 13 Hepner David             SHK7601    9133    H21E     0.00           130,00Kč
 14 Toužil Karel             SHK7602    9134    H21C     0.00           130,00Kč
 15 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21B     0.00           130,00Kč
 16 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H21C     0.00           130,00Kč
 17 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21A     0.00           130,00Kč
 18 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21A     0.00           130,00Kč
 19 Toužilová Martina        SHK8051    9165    D21B     0.00           130,00Kč
 20 Stehnová Zuzana          SHK8150   51781    D21E     0.00           130,00Kč
 21 Fejlková Martina         SHK8152    9142    D21E     0.00           130,00Kč
 22 Stulík Jakub             SHK8212    9153    H21A     0.00           130,00Kč
 23 Lušková Kateřina         SHK8251    9136    D21C     0.00           130,00Kč
 24 Weinerová Adéla          SHK8253    9146    D21B     0.00           130,00Kč
 25 Doležalová Lenka         SHK8256    9148    D21B     0.00           130,00Kč
 26 Gazdačko Jan             SHK8404    4352    H21B     0.00           130,00Kč
 27 Svoboda Petr             SHK8508    4351    H21C     0.00           130,00Kč
 28 Stulíková Barbora        SHK8552    9161    D21B     0.00           130,00Kč
 29 Gazdačková Michala       SHK8653    9172    D21B     0.00           130,00Kč
 30 Šmehlík Eduard           SHK8702  515483    H21E     0.00           130,00Kč
 31 Teplá Tereza             SHK8851    9186    D20A     0.00           130,00Kč
 32 Jirásek Michal           SHK8901  995831    H20A     0.00           130,00Kč
 33 Šabatka Zdeněk           SHK8902    9189    H20A     0.00           130,00Kč
 34 Mádlová Věra             SHK8951  995814    D20A     0.00           130,00Kč
 35 Petrželová Tereza        SHK8952  515140    D20A     0.00           130,00Kč
 36 Souček Michal            SHK9007    9490    H18B     0.00           120,00Kč
 37 Stulík Matěj             SHK9101    9195    H18A     0.00           130,00Kč
 38 Funda Jan                SHK9103    9843    H18A     0.00           130,00Kč
 39 Chmelařová Michaela      SHK9151  995830    D18A     0.00           130,00Kč
 40 Mervartová Kristýna      SHK9155    9435    D18A     0.00           130,00Kč
 41 Egrt Martin              SHK9203  405953    H16B     0.00           120,00Kč
 42 Smitka Jan               SHK9204   49603    H16B     0.00           120,00Kč
 43 Kudera Daniel            SHK9208  331418    H16B     0.00           120,00Kč
 44 Teplá Karolína           SHK9251    9199    D16A     0.00           130,00Kč
 45 Divecký František        SHK9301   51131    H16B     0.00           120,00Kč
 46 Provázek Jiří            SHK9302   49604    H16B     0.00           120,00Kč
 47 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5910.00        0.00        0.00        0.00     5910.00        0.00    -5910.00
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H60B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H70B     0.00            70,00Kč
  2 Ropek Rudolf             SJC7002    7979    H21C     0.00           195,00Kč
  3 Zlámal Petr              SJC7010    9962    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Zlámalová Zdena          SJC7253    9952    D35B     0.00           120,00Kč
  5 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21B     0.00           130,00Kč
  7 Svihovsky Jaromir        SJC8005  500263    H21E     0.00           130,00Kč
  8 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21B     0.00           130,00Kč
  9 Kalenský Tomáš           SJC8015       1    H21A     0.00           130,00Kč
 10 Brožková Dana            SJC8156  500266    D21E     0.00           130,00Kč
 11 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21E     0.00           130,00Kč
 12 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21B     0.00           130,00Kč
 13 Kalenská Romana          SJC8351  500556    D21E     0.00           130,00Kč
 14 Brožková Radka           SJC8456  500265    D21E     0.00           195,00Kč
 15 Henych Martin            SJC8601  515130    H21E     0.00           130,00Kč
 16 Holas Štěpán             SJC8702    9987    H21E     0.00           130,00Kč
 17 Beneš Jan                SJC8703  503360    H21E     0.00           130,00Kč
 18 Drobník Michal           SJC8709    9903    H21A     0.00           130,00Kč
 19 Matušová Petra           SJC8755    9938    D21B     0.00           130,00Kč
 20 Mališ Jiří               SJC8805    8555    H20A     0.00           130,00Kč
 21 Soukupová Lucie          SJC8951    9989    D20A     0.00           130,00Kč
 22 Chloupek Adam            SJC9301    9926    H16A     0.00           130,00Kč
 23 Kochova Nikola           SJC9358    9988    D16A     0.00           130,00Kč
 24 Zlámal David             SJC9603    4239    H12C     0.00            70,00Kč
 25 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3190.00        0.00        0.00        0.00     3190.00        0.00    -3190.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65B     0.00            70,00Kč
  2 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Kubičko Petr             SJH6901   51141    H35B     0.00           120,00Kč
  4 Beneš Jan                SJH7001  336767    H35B     0.00           120,00Kč
  5 Benešová Iva             SJH7051     109    D35B     0.00           120,00Kč
  6 Píšová Lucie             SJH8151  331352    D21C     0.00           130,00Kč
  7 Benešová Iveta           SJH9351  336772    D16B     0.00           120,00Kč
  8 Šrámková Michaela        SJH9352  331019    D16B     0.00           120,00Kč
  9 Benešová Jana            SJH9451  336780    D14B     0.00            70,00Kč
 10 Kubičková Bára           SJH9551  331719    D14B     0.00            70,00Kč
 11 Kubičko Petr             SJH9801  331289    H10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1130.00        0.00        0.00        0.00     1130.00        0.00    -1130.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kafková Tereza           SJI8956   52335    D20A     0.00           130,00Kč
  2 Boudová Zuzana           SJI9055  301266    D18A     0.00           130,00Kč
  3 Řezníčková Tereza        SJI9056   53452    D18B     0.00           120,00Kč
  4 Šnobr Michal             SJI9102  416163    H18B     0.00           120,00Kč
  5 Suchý Jiří               SJI9201  301278    H16A     0.00           130,00Kč
  6 Zacha Ondřej             SJI9304  219252    H16B     0.00           120,00Kč
  7 Pokorný Ondřej           SJI9401  301239    H14B     0.00            70,00Kč
  8 Čech Jan                 SJI9601  232322    H14B     0.00            70,00Kč
  9 Vacek Vojtěch            SJI9602  336769    H12C     0.00            70,00Kč
 10 Hlubuček Jan             SJI9603  420424    H12C     0.00            70,00Kč
 11 Švíková Markéta          SJI9651     111    D12C     0.00            70,00Kč
 12 Frýba Dominik            SJI9702  253124    H12C     0.00            70,00Kč
 13 Zacha Jiří               SJI9703  336768    H12C     0.00            70,00Kč
 14 Tůmová Žofie             SJI9751     110    D12C     0.00            70,00Kč
 15 Foltýn Tomáš             SJI9801     115    H10C     0.00            70,00Kč
 16 Čechová Tereza           SJI9852  232329    D10C     0.00            70,00Kč
 17 Vacková Anna             SJI9854  336765    D10C     0.00            70,00Kč
 18 Švíková Klára            SJI9855     112    D10C     0.00            70,00Kč
 19 Kafka Matěj              SJI9903     113    H10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1660.00        0.00        0.00        0.00     1660.00        0.00    -1660.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H45B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          SLA4600    8805    H60B     0.00            70,00Kč
  2 Švec Zdeněk              SLA4700    8806    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Malec Jaroslav           SLA6200  345950    H45B     0.00           120,00Kč
  4 Doubek Petr              SLA7000         P  H35B     0.00           120,00Kč
  5 Hanák Jan                SLA8002    8802    H21C     0.00           130,00Kč
  6 Nosálová Eliška          SLA8250  995791    D21B     0.00           130,00Kč
  7 Malec Oldřich            SLA9400    8801    H14B     0.00            70,00Kč
  8 Štádlík Lukáš            SLA9401  515025    H14B     0.00            70,00Kč
  9 Doubková Petra           SLA9853         P  D10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      850.00       80.00        0.00        0.00      930.00        0.00     -930.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SLK - Slovensko                                Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Prékopová Marta          SLK       45321    D21E     0.00           130,00Kč
  2 Janková Andrea           SLK      232219    D21C     0.00           130,00Kč
  3 Štrbová Romana           SLK      219133    D16B     0.00           120,00Kč
  4 Dikej Jakub              SLK      416702    H18B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      500.00        0.00        0.00        0.00      500.00        0.00     -500.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D60B     0.00            70,00Kč
  2 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H21B     0.00           130,00Kč
  3 Šafka Jan                SLP7704   51614    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Koppová Ingrid           SLP7960   52166    D21B     0.00           130,00Kč
  5 Chloupková Radka         SLP8451   51617    D21B     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00        0.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Jana           SMB8753    7721    D21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sokolář Zdeněk           SNA4501    9610    H60B     0.00            70,00Kč
  2 Hnyk Petr                SNA5701  416261    H50B     0.00           120,00Kč
  3 Imlauf Martin            SNA6301    9629    H45B     0.00           120,00Kč
  4 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21B     0.00           130,00Kč
  5 Sokolář Zdeněk           SNA7201    9614    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H35B     0.00           120,00Kč
  7 Nývlt Martin             SNA8206    9622    H21B     0.00           130,00Kč
  8 Hůlková Marie            SNA8255    9605    D21B     0.00           130,00Kč
  9 Pýcha Lukáš              SNA8402    9617    H21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00        0.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vítek Zdeněk             SRK4701    9799    H60B     0.00            70,00Kč
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Mikulecká Nataša         SRK4751    9485    D40B     0.00           120,00Kč
  4 Kulhavý Josef            SRK5701  416300    H50B     0.00           120,00Kč
  5 Dusílková Marie          SRK5752  301116    D50B     0.00           180,00Kč
  6 Mádle Petr               SRK6101    9128    H45B     0.00           120,00Kč
  7 Peremská Dana            SRK6351    9535    D45B     0.00           120,00Kč
  8 Kulhavá Jarmila          SRK6751  219278    D40B     0.00           120,00Kč
  9 Zemánková Eva            SRK7452    9796    D21C     0.00           130,00Kč
 10 Kuncová Jana             SRK7553    9499    D21A     0.00           130,00Kč
 11 Hrobařová Lenka          SRK7751    9482    D21A     0.00           130,00Kč
 12 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21A     0.00           130,00Kč
 13 Krmaš Václav             SRK8001    9521    H21C     0.00           130,00Kč
 14 Klícha Martin            SRK8801    9510    H20B     0.00           120,00Kč
 15 Dusílek Adam             SRK8902    9504    H20A     0.00           130,00Kč
 16 Pátek Lukáš              SRK8905    9498    H20A     0.00           130,00Kč
 17 Jirčáková Martina        SRK8951    9475    D20A     0.00           130,00Kč
 18 Ptáček Jiří              SRK9002    9491    H18A     0.00           130,00Kč
 19 Müllerová Věra           SRK9053   51359    D18A     0.00           130,00Kč
 20 Zajíček Radim            SRK9110  301122    H18B     0.00           120,00Kč
 21 Kosová Denisa            SRK9151    9471    D18A     0.00           130,00Kč
 22 Říčařová Žaneta          SRK9152    9804    D18B     0.00           120,00Kč
 23 Handl Jindřich           SRK9201    9486    H16A     0.00           130,00Kč
 24 Světelský Jakub          SRK9302  301104    H16B     0.00           120,00Kč
 25 Peremská Dana            SRK9351    9536    D16B     0.00           120,00Kč
 26 Reslová Hana             SRK9352    9794    D16A     0.00           130,00Kč
 27 Kulhavá Šárka            SRK9356  219279    D16B     0.00           120,00Kč
 28 Jiroušek Vít             SRK9402  301134    H14B     0.00            70,00Kč
 29 Mašek Ondřej             SRK9502  405992    H14B     0.00            70,00Kč
 30 Kosek Jan                SRK9507  410355    H14B     0.00            70,00Kč
 31 Ptáček Martin            SRK9509  301112    H14B     0.00            70,00Kč
 32 Petrasová Zuzana         SRK9653  405999    D14B     0.00            70,00Kč
 33 Kosková Kateřina         SRK9654    9489    D12C     0.00            70,00Kč
 34 Kulhavá Eliška           SRK9655  301132    D14B     0.00            70,00Kč
 35 Zemánková Tereza         SRK9752  301107    D12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3890.00        0.00        0.00        0.00     3890.00        0.00    -3890.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strachota Jaroslav       SSU5600   52556    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Králová Zdenka           SSU6091   52553    D45B     0.00           120,00Kč
  3 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21A     0.00           130,00Kč
  4 Král Václav              SSU8243   52555    H21E     0.00           130,00Kč
  5 Strachota Petr           SSU8741   52576    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Poklop Martin            SSU8802   52450    H20A     0.00           130,00Kč
  7 Král Vojtěch             SSU8841   52551    H20A     0.00           130,00Kč
  8 Kuncová Eliška           SSU8951    7877    D20A     0.00           130,00Kč
  9 Staňková Štěpánka        SSU8992  301146    D20A     0.00           130,00Kč
 10 Březinová Marie          SSU9191   52541    D18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1280.00        0.00        0.00        0.00     1280.00        0.00    -1280.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701   49990    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40B     0.00           120,00Kč
  3 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21B     0.00           130,00Kč
  4 Jedličková Radka         STB8199  336701    D21A     0.00           130,00Kč
  5 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21A     0.00           130,00Kč
  6 Ludvík Vojtěch           STB9301   53565    H16A     0.00           130,00Kč
  7 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      830.00        0.00        0.00        0.00      830.00        0.00     -830.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomanek Daniel           STE7401   52288    H21A     0.00           130,00Kč
  2 Tomanková Martina        STE7552   52294    D21B     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      260.00        0.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Petr               STH5501    9063    H50B     0.00           120,00Kč
  2 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    D21C     0.00           130,00Kč
  3 Kučera Michal            STH9201   51110    H16B     0.00           120,00Kč
  4 Uvizl Marek              STH9202    9990    H16B     0.00           120,00Kč
  5 Hladík František         STH9203  405965    H16B     0.00           120,00Kč
  6 Charvát Jiří             STH9204   49362    H16B     0.00           120,00Kč
  7 Janata Jakub             STH9205  303904    H16A     0.00           130,00Kč
  8 Vik Martin               STH9206  500838    H16B     0.00           120,00Kč
  9 Klouček Martin           STH9301   51112    H16B     0.00           120,00Kč
 10 Kalenská Vendula         STH9352  410775    D16B     0.00           120,00Kč
 11 Ducháčková Kateřina      STH9356  416278    D16B     0.00           120,00Kč
 12 Kučera Štěpán            STH9401    9041    H14B     0.00            70,00Kč
 13 Kučera Tomáš             STH9402  410774    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1480.00        0.00        0.00        0.00     1480.00        0.00    -1480.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejtmánková Alena        TAP5452   53641    D50B     0.00           120,00Kč
  2 Hejtmánek Vladimír       TAP5802   53639    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Znamenáčková Helena      TAP8153   51848    D21B     0.00           130,00Kč
  4 Hejtmánková Kateřina     TAP8462   53640    D21C     0.00           130,00Kč
  5 Makovský Jakub           TAP8511  515475    H21A     0.00           130,00Kč
  6 Hejtmánek Martin         TAP8605   53636    H21C     0.00           130,00Kč
  7 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21B     0.00           130,00Kč
  8 Gabrovská Lucie          TAP8854  232189    D21B     0.00           130,00Kč
  9 Tihonová Hana            TAP9052  232158    D18B     0.00           180,00Kč
 10 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D18B     0.00           120,00Kč
 11 Jiříková Dana            TAP9055  416004    D18A     0.00           130,00Kč
 12 Siněňkaja Táňa           TAP9057  416007    D18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1580.00        0.00        0.00        0.00     1580.00        0.00    -1580.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabloudil Pavel          TBM5003   53256    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Cigošová Anna            TBM5253   53286    D50B     0.00           120,00Kč
  3 Minařík Luboš            TBM5711   53235    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Šebesta Vlastislav       TBM5807  410327    H45B     0.00           120,00Kč
  5 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D40B     0.00           120,00Kč
  6 Šuler Josef              TBM6005  301235    H45B     0.00           120,00Kč
  7 Hlaváč Jiří              TBM6116  515497    H21B     0.00           195,00Kč
  8 Lukášová Lenka           TBM6653   53288    D40B     0.00           120,00Kč
  9 Dvořáček Petr            TBM7013   49342    H35B     0.00           120,00Kč
 10 Štěpánek Martin          TBM7327   53232    H21A     0.00           130,00Kč
 11 Procházka Jiří           TBM7633   53264    H21C     0.00           195,00Kč
 12 Štěpánková Kateřina      TBM7654   53276    D21B     0.00           130,00Kč
 13 Kotecký Ondřej           TBM7703   52691    H21B     0.00           130,00Kč
 14 Stará Zdenka             TBM7952  515006    D21E     0.00           130,00Kč
 15 Macúchová Zuzana         TBM7956  515011    D21A     0.00           195,00Kč
 16 Udržal Tomáš             TBM8002  410199    H21E     0.00           130,00Kč
 17 Kozák Osvald             TBM8201  515009    H21E     0.00           130,00Kč
 18 Liščinský Zdeněk         TBM8215   53282    H21C     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2465.00        0.00        0.00        0.00     2465.00        0.00    -2465.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D40B     0.00           120,00Kč
  2 Sládková Ivana           TEH8451   51397    D21B     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokorný Karel            TEM4701  301187    H60B     0.00            70,00Kč
  2 Korecký Miroslav         TEM5501   52194    H50B     0.00           120,00Kč
  3 Pokorná Eva              TEM5751   52184    D50B     0.00           120,00Kč
  4 Korecký Miroslav         TEM7901  301360    H21B     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsek Tom               TEP3700   51267    H70B     0.00            70,00Kč
  2 Lejsková Jiřina          TEP3750   51266    D65B     0.00            70,00Kč
  3 Aschermann Michal        TEP4400   52159    H60B     0.00            70,00Kč
  4 Městková Eva             TEP4851   51647    D60B     0.00            70,00Kč
  5 Aschermann Ondřej        TEP7100   52157    H35B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar Jindřichův Hradec            Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21B     0.00           130,00Kč
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D40B     0.00           120,00Kč
  3 Komárková Lenka          TJH7651         P  D21C     0.00           130,00Kč
  4 Komárek Arnošt           TJH7701  232404    H21C     0.00           130,00Kč
  5 Tichý Tomáš              TJH9201  995891    H16B     0.00           120,00Kč
  6 Čížek Petr               TJH9402  232421    H14B     0.00            70,00Kč
  7 Tichá Tereza             TJH9451   51353    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      770.00       40.00        0.00        0.00      810.00        0.00     -810.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D10C     0.00            70,00Kč
  2 Zuzánek Zdeněk           TJN5901  302798    H21A     0.00           130,00Kč
  3 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D35B     0.00           120,00Kč
  4 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40B     0.00           120,00Kč
  5 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35B     0.00           120,00Kč
  6 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D20A     0.00           130,00Kč
  7 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H18B     0.00           120,00Kč
  8 Picek Jan                TJN9101  416840    H18B     0.00           120,00Kč
  9 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H18B     0.00           120,00Kč
 10 Lejsková Pavlína         TJN9251  301342    D16B     0.00           120,00Kč
 11 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D16B     0.00           120,00Kč
 12 Pustai David             TJN9301  232645    H16B     0.00           120,00Kč
 13 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D14B     0.00            70,00Kč
 14 Posselt Martin           TJN9501  232512    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1550.00        0.00        0.00        0.00     1550.00        0.00    -1550.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazníková Svatava     TJP4250   53532    D65B     0.00            70,00Kč
  2 Provazník Zdeněk         TJP4300   53527    P        0.00            70,00Kč
  3 Smolka Ondřej            TJP9401   53502    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: TRC - SKOB BETA Třinec                         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fujak Vlado              TRC7200  339224    H21C     0.00           195,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      195.00        0.00        0.00        0.00      195.00        0.00     -195.00
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gavendová Anna           TRI4650   49330    D60B     0.00            70,00Kč
  2 Laštůvková Lenka         TRI6650   49377    D40B     0.00           120,00Kč
  3 Kantor Ondřej            TRI9103  416125    H18A     0.00           130,00Kč
  4 Gazda Viktor             TRI9203    8661    H16A     0.00           130,00Kč
  5 Mlčochová Alice          TRI9251   49378    D16A     0.00           130,00Kč
  6 Jastrzembská Tereza      TRI9256   49312    D16A     0.00           130,00Kč
  7 Kosová Barbora           TRI9258  416127    D16A     0.00           130,00Kč
  8 Argaláš Michal           TRI9301   49365    H16A     0.00           130,00Kč
  9 Laštůvková Petra         TRI9350   49382    D16A     0.00           130,00Kč
 10 Nožková Sára             TRI9353    8652    D16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1230.00        0.00        0.00        0.00     1230.00        0.00    -1230.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55B     0.00           120,00Kč
  3 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H50B     0.00           120,00Kč
  4 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H50B     0.00           120,00Kč
  5 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H45B     0.00           120,00Kč
  6 Syslová Iva              TTR6151   52237    D45B     0.00           120,00Kč
  7 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45B     0.00           120,00Kč
  8 Sysel Svatobor           TTR6202   52238    H45B     0.00           120,00Kč
  9 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D35B     0.00           120,00Kč
 10 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21B     0.00           130,00Kč
 11 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21B     0.00           130,00Kč
 12 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21B     0.00           130,00Kč
 13 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21A     0.00           130,00Kč
 14 Syslová Petra            TTR8651   52235    D21C     0.00           130,00Kč
 15 Zháňal Jan               TTR8701  336758    H21B     0.00           130,00Kč
 16 Fiala Martin             TTR8801  515502    H20B     0.00           120,00Kč
 17 Fialová Zuzana           TTR9051  232497    D18B     0.00           120,00Kč
 18 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2230.00        0.00        0.00        0.00     2230.00        0.00    -2230.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    D60B     0.00            70,00Kč
  2 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Šlézrová Eva             TUR4350    8211    D65B     0.00            70,00Kč
  4 Kubíček Zdeněk           TUR4802   51813    H60B     0.00            70,00Kč
  5 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H55B     0.00           120,00Kč
  6 Omová Jana               TUR5150  515012    D55B     0.00           120,00Kč
  7 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H45B     0.00           120,00Kč
  8 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50B     0.00           120,00Kč
  9 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50B     0.00           120,00Kč
 10 Kubíček Zdeněk           TUR7202   51811    H21C     0.00           130,00Kč
 11 Šurgan Štefan            TUR7900  515024    H21E     0.00           130,00Kč
 12 Gomzyk Andriy            TUR8001    5599    H21A     0.00           130,00Kč
 13 Váňa Petr                TUR8103   53769    H21E     0.00           130,00Kč
 14 Rančáková Barbora        TUR8151  301189    D21A     0.00           130,00Kč
 15 Omová Michaela           TUR8153  515086    D21E     0.00           130,00Kč
 16 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21E     0.00           130,00Kč
 17 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21A     0.00           130,00Kč
 18 Krafková Lucie           TUR8650    8537    D21E     0.00           130,00Kč
 19 Vlček Martin             TUR8702  515047    H21A     0.00           130,00Kč
 20 Sehnalová Tereza         TUR8852   51825    D20A     0.00           130,00Kč
 21 Papežová Anna            TUR8951   51819    D20A     0.00           130,00Kč
 22 Procházka Jakub          TUR9005  410747    H18B     0.00           120,00Kč
 23 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H18A     0.00           130,00Kč
 24 Zakouřil Vít             TUR9301    8080    H16B     0.00           120,00Kč
 25 Švábková Anna            TUR9352    7712    D16B     0.00           120,00Kč
 26 Pavlovcová Petra         TUR9353  995878    D16A     0.00           130,00Kč
 27 Rychlý Michal            TUR9402  232388    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3130.00        0.00        0.00        0.00     3130.00        0.00    -3130.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Václav          TUV4301    8324    H65B     0.00            70,00Kč
  2 Gurka Jiří               TUV4601  501246    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Pospíšil Jiří            TUV4701    8323    H60B     0.00            70,00Kč
  4 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D14B     0.00            70,00Kč
  5 Horák Patrik             TUV9501  411609    H14B     0.00            70,00Kč
  6 Zakouřilová Štěpánka     TUV9551   51238    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šidla Jan                TZL6808   53367    H21E     0.00           130,00Kč
  2 Pekárek Evžen            TZL7007    8411    H21E     0.00           130,00Kč
  3 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21E     0.00           130,00Kč
  4 Nešporová Barbora        TZL7652  218979    D21B     0.00           130,00Kč
  5 Vintr Radek              TZL7701   52222    H21C     0.00           130,00Kč
  6 Novotný Jiří             TZL8001  515192    H21B     0.00           130,00Kč
  7 Slováček Tomáš           TZL8002   52212    H21A     0.00           130,00Kč
  8 Smola Michal             TZL8131  515174    H21E     0.00           130,00Kč
  9 Staňková Věra            TZL8181   53339    D21A     0.00           130,00Kč
 10 Krejčík Jiří             TZL8301    8931    H21A     0.00           130,00Kč
 11 Barták Lukáš             TZL8302   53840    H21E     0.00           130,00Kč
 12 Jovanovic Nenad          TZL8303  233282    H21C     0.00           130,00Kč
 13 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    D21A     0.00           130,00Kč
 14 Přibyl Broněk            TZL8603   53362    H21E     0.00           195,00Kč
 15 Otrusinová Jana          TZL8658   52339    D21A     0.00           130,00Kč
 16 Krajča Tomáš             TZL8714  416042    H21A     0.00           130,00Kč
 17 Kolárik Jan              TZL9013   53836    H18A     0.00           130,00Kč
 18 Nečas Jiří               TZL9101   53317    H18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2405.00        0.00        0.00        0.00     2405.00        0.00    -2405.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horčičková Eva           UOL7051   52472    D21A     0.00           130,00Kč
  2 Špacír Jan               UOL8805   52462    H21B     0.00           130,00Kč
  3 Zbranek Roman            UOL8812   53103    H20A     0.00           130,00Kč
  4 Štrajt Michal            UOL8903   52463    H20A     0.00           130,00Kč
  5 Poklopová Lenka          UOL8951   52452    D20A     0.00           130,00Kč
  6 Jakobová Adélka          UOL9052   52507    D18A     0.00           130,00Kč
  7 Indráková Adélka         UOL9153   52454    D18A     0.00           130,00Kč
  8 Čermáková Magdalena      UOL9155  361921    D18A     0.00           130,00Kč
  9 Horčičková Vendula       UOL9353   52733    D16A     0.00           130,00Kč
 10 Šimková Johanka          UOL9355  515413    D16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1300.00        0.00        0.00        0.00     1300.00        0.00    -1300.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matějů Ivan              UVP4600    7901    H60B     0.00            70,00Kč
  2 Matějů Ladislava         UVP4750    7999    D60B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - Oddíl OB Vamberk                         Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tupec Jiří               VAM5801    9599    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Smutný Michal            VAM6201    9672    H45B     0.00           120,00Kč
  3 Smutná Jana              VAM6251    9676    D35B     0.00           120,00Kč
  4 Hostaš Zdeněk            VAM6403    9685    H40B     0.00           120,00Kč
  5 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D40B     0.00           120,00Kč
  6 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21A     0.00           130,00Kč
  7 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21A     0.00           130,00Kč
  8 Klapal Michal            VAM8802    9670    H20B     0.00           120,00Kč
  9 Smutný Šimon             VAM9301    9664    H16B     0.00           120,00Kč
 10 Dvořáček Radek           VAM9401   51471    H14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1170.00        0.00        0.00        0.00     1170.00        0.00    -1170.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hirš Libor               VBM6000   53221    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Fučík Karel              VBM7246   49674    H21A     0.00           130,00Kč
  3 Fučíková Hana            VBM7751    8008    D21A     0.00           130,00Kč
  4 Mazal Zdeněk             VBM8103   53285    H21E     0.00           130,00Kč
  5 Hojsák Ondřej            VBM8603  232321    H21C     0.00           130,00Kč
  6 Kočí Martin              VBM8702   53699    H21B     0.00           130,00Kč
  7 Bravený Adam             VBM8801  301547    H20A     0.00           130,00Kč
  8 Bravený Vít              VBM9102   53576    H18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1030.00        0.00        0.00        0.00     1030.00        0.00    -1030.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtecký Josef          VCB4801   53730    H60B     0.00            70,00Kč
  2 Teringl Radek            VCB6502    8044    H21B     0.00           130,00Kč
  3 Hošek Radim              VCB8701  301627    H21B     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      330.00        0.00        0.00        0.00      330.00        0.00     -330.00
 
 
Startovka oddílu: VIZ - TJ Sokol Vizovice                        Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kršák Karel              VIZ5902   51515    H45B     0.00           120,00Kč
  2 Horyna Roman             VIZ7602            H21A     0.00           130,00Kč
  3 Sikorová Miroslava       VIZ7658  253155    D21B     0.00           130,00Kč
  4 Rydlová Jana             VIZ7752  426333    D21B     0.00           130,00Kč
  5 Starosta Pavel           VIZ7938  515037    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Jahn Petr                VIZ8400   52761    H21C     0.00           260,00Kč
  7 Malý Ondřej              VIZ8911   51513    H20A     0.00           130,00Kč
  8 Kršáková Veronika        VIZ9090   53889    D18A     0.00           130,00Kč
  9 Kršáková Marie           VIZ9191   53887    D18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1290.00        0.00        0.00        0.00     1290.00        0.00    -1290.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55B     0.00           120,00Kč
  2 Henych Petr              VLI6001  515132    H21E     0.00           130,00Kč
  3 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21A     0.00           130,00Kč
  5 Matějů Michal            VLI7702    7981    H21E     0.00           130,00Kč
  6 Heczko Robert            VLI7801    8862    H21A     0.00           130,00Kč
  7 Blažková Hana            VLI7980   53313    D21A     0.00           130,00Kč
  8 Škoda Jakub              VLI8800    8304    H20A     0.00           130,00Kč
  9 Henych Ondřej            VLI9001  515131    H18A     0.00           130,00Kč
 10 Poloprutská Markéta      VLI9251   49951    D16B     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1280.00        0.00        0.00        0.00     1280.00        0.00    -1280.00
 
 
Startovka oddílu: VOV - VSK VŠB-TU Ostrava                       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tesař Jiří               VOV6702   53884    H40B     0.00           120,00Kč
  2 Tesařová Bohumila        VOV6957  352350    D35B     0.00           120,00Kč
  3 Mrkvica Petr             VOV7802  247250    H21B     0.00           130,00Kč
  4 Vlach Jiří               VOV7900    8881    H21A     0.00           130,00Kč
  5 KopecTomáš               VOV8203   52641    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Višňová Michaela         VOV8456   52533    D21B     0.00           130,00Kč
  7 Žaloudík Jiří            VOV8601   53534    H21B     0.00           130,00Kč
  8 Tesařová Marcela         VOV9450  515074    D14B     0.00            70,00Kč
  9 Tesařová Jana            VOV9751  232620    D12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1030.00        0.00        0.00        0.00     1030.00        0.00    -1030.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201   51932    H21A     0.00           130,00Kč
  2 Válek Filip              VRB8906  232102    H20A     0.00           130,00Kč
  3 Veličková Monika         VRB8951  232123    D20A     0.00           130,00Kč
  4 Hvorecká Eva             VRB8953  301211    D20A     0.00           130,00Kč
  5 Pilcová Barbora          VRB8977   52746    D20A     0.00           130,00Kč
  6 Šperlíková Eva           VRB9151  416150    D18A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      780.00        0.00        0.00        0.00      780.00        0.00     -780.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H70B     0.00            70,00Kč
  2 Knoblochová Věra         VRL4851    8998    H60B     0.00            70,00Kč
  3 Knobloch Jindřich        VRL4901    8999    H55B     0.00           120,00Kč
  4 Wohanka Petr             VRL7305    8973    H21B     0.00           130,00Kč
  5 Wohanka Pavel            VRL7501    9005    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Kutlvašr Ruda            VRL7601    8982    H21B     0.00           130,00Kč
  7 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21A     0.00           130,00Kč
  8 Kutlvašrová Vlaďka       VRL7752   51599    D21A     0.00           130,00Kč
  9 Hanč Petr                VRL8001    8980    H21A     0.00           130,00Kč
 10 Kvasničková Lucie        VRL8254  331655    D21C     0.00           130,00Kč
 11 Machek Vojta             VRL9102    9003    H18B     0.00           180,00Kč
 12 Kubátová Zuzana          VRL9151  515421    D18A     0.00           130,00Kč
 13 Doležalová Radka         VRL9252    8960    D16B     0.00           120,00Kč
 14 Bucharová Eliška         VRL9253  331237    D16B     0.00           120,00Kč
 15 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D16B     0.00           120,00Kč
 16 Kubát Lukáš              VRL9301    9002    H16B     0.00           180,00Kč
 17 Waněk Adam               VRL9501  219210    H14B     0.00           105,00Kč
 18 Hančová Petra            VRL9652    9246    D12C     0.00            70,00Kč
 19 Kinclová Pavla           VRL9653  232639    D12C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2265.00        0.00        0.00        0.00     2265.00        0.00    -2265.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kreisinger Vladimír      VSP2900   51731    H75B     0.00            70,00Kč
  2 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65B     0.00            70,00Kč
  3 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H55B     0.00           120,00Kč
  4 Uher Petr                VSP5001   51741    H50B     0.00           120,00Kč
  5 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D55B     0.00           120,00Kč
  6 Škorpil Martin           VSP5700   52275    H50B     0.00           120,00Kč
  7 Lacigová Ivana           VSP5950   51732    D45B     0.00           120,00Kč
  8 Michálková Jiřina        VSP6151   51734    D45B     0.00           120,00Kč
  9 Němeček Jan              VSP6201   52282    H45B     0.00           180,00Kč
 10 Bořánek Petr             VSP7000   51750    H21A     0.00           130,00Kč
 11 Novotná Markéta          VSP7051   51736    D35B     0.00           120,00Kč
 12 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21A     0.00           130,00Kč
 13 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D21A     0.00           130,00Kč
 14 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D21A     0.00           130,00Kč
 15 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21E     0.00           130,00Kč
 16 Bohatá Jana              VSP9551   63416    D14B     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1880.00        0.00        0.00        0.00     1880.00        0.00    -1880.00
 
 
Startovka oddílu: XXX - Neregistrovaní                           Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zýka Vít                 XXX             P  H35B     0.00           120,00Kč
  2 Plachá Martina           XXX             P  D21C     0.00           130,00Kč
  3 Gallusová Kateřina       XXX       51569    D21C     0.00           195,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      445.00       80.00        0.00        0.00      525.00        0.00     -525.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ZAM - Oddíl OB TJ Sokol Žamberk                Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šponarová Lenka          ZAM8451    9285    D21A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zřídkaveselý Libor       ZBM7207     101    H35B     0.00           120,00Kč
  2 Bukovacová Alena         ZBM7454  232008    D21A     0.00           130,00Kč
  3 Bukovac Maroš            ZBM7605  232006    H21A     0.00           130,00Kč
  4 Pátek Richard            ZBM7609     130    H21B     0.00           130,00Kč
  5 Hrnčiar Dušan            ZBM7703  416752    H21B     0.00           130,00Kč
  6 Baranová Mária           ZBM7751  406999    D21B     0.00           130,00Kč
  7 König Lukáš              ZBM8001     121    H21C     0.00           195,00Kč
  8 Bukovac Palo             ZBM8101  515478    H21E     0.00           130,00Kč
  9 Otrusina Jiří            ZBM8201  410337    H21A     0.00           130,00Kč
 10 Dlabaja Tomáš            ZBM8308  500850    H21E     0.00           130,00Kč
 11 Kabáth David             ZBM8433    8871    H21A     0.00           130,00Kč
 12 Šišková Vladimíra        ZBM8456   52461    D21B     0.00           130,00Kč
 13 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21A     0.00           130,00Kč
 14 Rajnošek Zdeněk          ZBM8506  515128    H21E     0.00           130,00Kč
 15 Palas Jan                ZBM8507  500267    H21E     0.00           130,00Kč
 16 Jindřišková Martina      ZBM8556   53111    D21A     0.00           130,00Kč
 17 Palátová Petra           ZBM8658   52330    D21A     0.00           130,00Kč
 18 Jiráčková Jana           ZBM8661   52364    D21A     0.00           130,00Kč
 19 Adámková Tereza          ZBM8691   52611    D21B     0.00           130,00Kč
 20 Mazúr Martin             ZBM8701  515117    H21A     0.00           130,00Kč
 21 Bialožyt Michal          ZBM8707  995883    H21A     0.00           130,00Kč
 22 Zelinka Jiří             ZBM8740  232019    H21A     0.00           130,00Kč
 23 Bořil Tomáš              ZBM8833   52136    H20A     0.00           130,00Kč
 24 Chromý Adam              ZBM8841  515127    H20A     0.00           130,00Kč
 25 Štěpánská Adéla          ZBM8870   52064    D20A     0.00           130,00Kč
 26 Hájek Daniel             ZBM8919  890118    H20A     0.00           195,00Kč
 27 Klusáček Matěj           ZBM8923  303927    H20A     0.00           130,00Kč
 28 Zimmermann Jakub         ZBM8928   49686    H20A     0.00           130,00Kč
 29 Kabáthová Eva            ZBM8966   49376    D20A     0.00           130,00Kč
 30 Jablonovská Lenka        ZBM9063  416749    D18B     0.00           120,00Kč
 31 Zimmermann Štěpán        ZBM9101  911220    H18A     0.00           130,00Kč
 32 Šulerová Pavlína         ZBM9152  232355    D18A     0.00           130,00Kč
 33 Klusáčková Zuzana        ZBM9155     116    D18A     0.00           130,00Kč
 34 Jemelíková Denisa        ZBM9351   49313    D16A     0.00           130,00Kč
 35 Koporová Petra           ZBM9353   53722    D16A     0.00           130,00Kč
 36 Hrušková Barbora         ZBM9354  416102    D16A     0.00           130,00Kč
 37 Chromá Kateřina          ZBM9451    8939    D16A     0.00           130,00Kč
 38 Tesařová Markéta         ZBM9456  219242    D16A     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5050.00        0.00        0.00        0.00     5050.00        0.00    -5050.00
 
 
Startovka oddílu: ZBP - SK Zbraslav OOB                          Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vaněk Petr               ZBP7302  995800    H21B     0.00           130,00Kč
  2 Šustrová Jana            ZBP7354  232261    D21C     0.00           130,00Kč
  3 Sedláčková Jana          ZBP7654   53590    D21C     0.00           130,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  Sobota 17.5.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            ZPV0000  301599    H10C     0.00            70,00Kč
  2 Jirka Jiří               ZPV5501   52428    H50B     0.00           120,00Kč
  3 Křeček Miroslav          ZPV6213  352336    H45B     0.00           120,00Kč
  4 Jirková Renata           ZPV6553   52427    D40B     0.00           120,00Kč
  5 Volf Karel               ZPV6604  515457    H40B     0.00           180,00Kč
  6 Holinka Martin           ZPV6712  307331    H35B     0.00           120,00Kč
  7 Holinková Hana           ZPV6777   52587    D21E     0.00           130,00Kč
  8 Křečková Petra           ZPV7076   52582    D21B     0.00           130,00Kč
  9 Holinka Matouš           ZPV9222    8850    H16A     0.00           130,00Kč
 10 Křečková Lenka           ZPV9271  303923    D16B     0.00           120,00Kč
 11 Křečková Jana            ZPV9999  303938    D10C     0.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1310.00        0.00        0.00        0.00     1310.00        0.00    -1310.00